Zase je o rok starší. Takhle dnes vypadá Šárka Vaňková. Kromě zpívání ji živí ještě jedna práce

Se svolením Šárky Vaňkové
Se svolením Šárky Vaňkové
Foto: Zpěvačka Šárka VaŃková
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2021

O zpěvačce Šárce Vaňkové (34) nebylo delší dobu příliš slyšet. Nyní se však vrátila na hudební scénu, a to rovnou v muzikálu Robinson Crusoe, který měl premiéru minulý měsíc. "Jsem za ten projekt moc ráda," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem první stříbrná česká Superstar, která v sobotu slaví své 34. narozeniny.

Po pěvecké show vydala dvě sólová alba a zahrála si v teenagerské komedii Panic je nanic. Vystupovala také v mnoha muzikálech a vypadalo to, že má před sebou skvělou hudební kariéru. Po nějaké době jí však život hvězdy přestal vyhovovat a stáhla se do ústraní. Nakonec se jí však po divadelních prknech přeci jen zastesklo, a proto kývla na nabídku účinkovat v muzikálu Robinson Crusoe, kde se minulý měsíc objevila v roli Mary.

"Baví mě to moc, je to moc krásné a hrát v tomhle představení je vážně radost," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz a rozhodně neskrývala nadšení. "Mám ráda muzikály, protože mají také blízko k divadlu, což mě baví. A hlavně mám štěstí na úžasné kolegy, mám radost, že lidé zase chodí do divadla a tak. Doufám, že nás zase nezavřou," sdělila zpěvačka, která se na zkouškách setkává například s Radimem Schwabem (43), Ivanou Jirešovou (44), Elis Ochmanovou (32) nebo svým bývalým partnerem Danielem Hůlkou (53).

Šťastná je zpěvačka momentálně i v osobním životě. S partnerem Richardem Nálepou (30), s ním oslavila své narozeniny, které fakticky má až v neděli. "My s Ríšou máme narozeniny chvíli po sobě, a tak už jsme slavili. Byli jsme na výletě, jeli jsme na krásné místo Zikmundov a moc jsme si to užili," popsala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka. "V sobotu, v den mých narozenin, budeme doma. Přijde na oběd babička, takže už jsem od včerejška zavřená v kuchyni," prozradila Šárka Vaňková se smíchem pro ŽivotvČesku.cz.

Co se týká dalších hudebních plánů, drží se Šárka Vaňková při zemi. "Zatím uvidím, co se objeví. Nechci tlačit na pilu a pořád chci, aby pro mě zpívání bylo hlavně radost. Ani se mu nemůžu a ani nechci věnovat naplno, protože kromě něj mám ještě jinou práci a tak mi to zatím vyhovuje," dodala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ve svém civilním zaměstnání se realizuje jako obchodní zástupkyně kosmetické společnosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.