Reklama:

Zbyněk Drda opustil Prahu, kde obýval téměř nejmenší byt ve městě. Chtěl jsem být blíž rodině, vysvětlil

Zbyněk Drda
Zbyněk Drda
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2024

V roce 2006 se stal Zbyněk Drda vítězem třetí řady pěvecké soutěže Česko hledá Superstar. Tehdy bylo blonďáčkovi s andělskou tváří devatenáct let. I když je velmi talentovaný po všech směrech, vždy patřil ke skromnějším osobám, kterým stačí málo. Před lety koupil v Praze ve Vršovicích garsonku jako investiční byt, ve kterém dlouhé roky sám bydlel. Nyní ho během krátké chvíle pronajal a odstěhoval se do Karlových Varů, kde má rodinu. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co ho k opuštění hlavního města vedlo.

Reklama:

Známý zpěvák, který má kromě hudby talent i na malování, v Praze koupil byt zhruba před devíti lety. Maličká atypická garsonka o velikosti 30 metrů čtverečních mu dostačovala, jak sdělil pro ŽivotvČesku.cz před třemi lety. "Jelikož jsem sám, garsonka mi bohatě stačila. Pořád jsem pracovně mimo domov, takže na přespání mi to naprosto vyhovovalo," uvedl tehdy Zbyněk Drda s tím, že byt koupil především na investici.

Reklama:

Nyní došlo na to, že zrekonstruovanou garsonku pronajal a odstěhoval se do svého rodného Ostrova u Karlových Varů. "Byt v Praze jsem zrekonstruoval a nyní žiji v bytě rodičů, který před časem pořídili jako investici. Takže jim platím nájem," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Drda s tím, že důvod odchodu z Prahy bylo, že chtěl být své rodině blíže. V současnosti tak žije v Karlových Varech.

Už před časem se chtěl zpěvák a skokan v anketě Český slavík z roku 2007 odstěhovat blíže k přírodě, na kterou byl odmalička zvyklý. To se mu teď přesunem splnilo. Okolí Karlových Varů skýtá nádhernou přírodu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: