Zbyněk Drda začal rekonstruovat svůj byt 30 m2. Ukázal prostory a prozradil hodnotu domova

Zbyněk prošel zajímavou proměnou.
Zbyněk prošel zajímavou proměnou.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2021

Historicky třetí vítěz slavné pěvecké show Zbyněk Drda (33) si díky slávě a popularitě dokázal přijít na poměrně zajímavé peníze, za které si koupil byt v Praze. Jde o poměrně skromné bydlení - garsoniéru - kterou momentálně začal rekonstruovat. Důvodem je, že svůj malý byt chce začít pronajímat. "Dnes má garsonka, kterou jsem kupoval před 7 lety, dvojnásobnou cenu. Ale teď bych chtěl žít víc v blízkosti přírody," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že někdejší investice se mu vyplatila.

Jednoduchost v bydlení preferuje vítěz třetí řady pěvecké soutěže Zbyněk Drda, který má už několik let útulnou garsonku v hlavním městě. "V současnosti začínám byt rekonstruovat a chtěl bych ho začít pronajímat. Došel jsem k tomu, že mě láká spíš bydlet na okraji města, ne přímo v centru, prostě s věkem člověk mění své priority a hodnoty," prozradil pro ŽivotvČesku.cz nadaný zpěvák, který byt kupoval přibližně před 7 lety, a to zejména jako investiční příležitost. Tehdy za byt dal něco přes milion korun. Za tu dobu se cena zdvojnásobila.

"Jelikož jsem sám, garsonka mi bohatě stačila. Pořád jsem pracovně mimo domov, takže na přespání mi to naprosto vyhovovalo," upřesnil Zdeněk Drda pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v současnosti stále pracuje, i když doba je těžká. "I když panuje covidová krize, tak se snažím pracovat. V sobotu točím nový videoklip a těším se, až budou opět živá vystoupení na podiu před fanoušky," dodal pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Drda, který si umí představit, že pronájem bytu by se mohl pohybovat mezi 10 až 12 tisíc korun měsíčně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu