Zdeněk Godla konec seriálu z prostředí lékařů neopláče. Dělám ještě byty, prozradil herec

Zdeněk Godla prozradil, že bez práce nebude
Zdeněk Godla prozradil, že bez práce nebude
Foto: nextfoto.cz

Zpráva o tom, že po dlouhých patnácti letech míří do konce slavný seriál z lékařského prostředí, zasáhl mnoho jeho fanoušků. Ale i některé herce, kteří v něm zažili mnoho příjemných momentů. Jedna herecká etapa končí i pro Zdeňka Godlu (45), který v seriálu ztvárňuje postavu Ludvíka, bratra Boba Švarce. Z ukončení seriálu si moc hlavu ale nedělá. "Moc to neřeším. Bez práce nebudu, dělám ještě byty," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk.

Před více než patnácti lety padla první klapka a seriál si prakticky okamžitě televizní diváci zamilovali. Jenže vše má svůj konec a televizní divák si bude seriál z lékařského prostředí pamatovat jen v tom nejlepší světle. Aby také ne, když se tam vystřídalo poměrně velké množství slavných tváří. Svou roli v seriálu získal i Zdeněk Godla, který ukázal, že i když není vystudovaný herec, práci před kamerou miluje.

"Nebojím se, že budu bez práce. Ještě dělám byty. Tedy jejich rekonstrukce. Pomáhám kamarádovi. Takže se nějak uživím. No a pak mám ještě něco na jaře, nějaké natáčení. Takže si myslím, že jsem v tomhle v pohodě," přesnil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla, který se netají tím, že díky herectví se mu změnit život.

Celkem se seriál od svého vzniku dočkal 730 tisíc minut vysílání. Zasáhl až 8 900 000 Čechů. Mluví se o tom, že Ordinaci po dlouhých letech vysoké sledovanosti zasadila televizní ránu konkurenční Slunečná, která si od svého úvodního dílu drží značně vysokou diváckou popularitu.

Nečekaná zpráva na konci listopadu zaskočila fanoušky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.