Reklama:

Zdeněk Godla promluvil o komplikacích kvůli covidu ve StarDance. Svá slova pak věnoval manželce Janě

Zdeněk Godla s manželkou Janou
Zdeněk Godla s manželkou Janou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 11. 2021

Jedna z nejzábavnějších tváří letošního ročníku StarDance, herec Zdeněk Godla (46), vstoupil do soutěže tancem zcela nepolíben. O to více jsou ale na něm vidět pokroky. A ačkoli zpočátku porotu příliš neoslnil, vysloužil si v posledním kole pochvalu. “Manželka byla dojatá,” sdělil pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Herecký příběh Zdeňka Godly je téměř filmový. Před kamery se totiž dostal úplnou náhodou, když se při vykonávání veřejně prospěšných prací přimotal na casting do filmu Cesta ven v režii Petra Václava. Ten jej později obsadil do dalších rolí a nakonec si jej všiml Jan Prušinovský, který si jej pro jeho bezprostřední povahu vybral do role cikána Franty v komediálním televizním seriálu Most!. Otec tří dětí, který se do té doby živil manuálními pracemi a dokonce si pobyl i za mřížemi, se tak rázem dostal mezi celebrity. Pomohla mu i role v seriálu z lékařského prostředí.

Reklama:

Nabídka zúčastnit se taneční show České televize StarDance na sebe nenechala dlouho čekat. Zdeněk Godla sice nikdy nechodil do tanečních, ale jeho komediální talent dával tušit, že se bude na co dívat. "Porota mě teď pochválila, že jsem se zlepšil, to jsem byl opravdu rád," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla s hrdostí v hlase po třetím tanečním kole. "Tenhle tanec mě opravdu bavil, tak jsem rád, že se to líbilo," dodal k sobotnímu dílu, který zkomplikoval koronavirus.

Pozitivní test měla Tereza Kostková (45). V návaznosti na to se soutěžící museli smířit se ztíženějšími podmínkami. "Teď to bylo opravdu náročné kvůli zpřísnění opatření, opravdu vše musíme přísně dodržovat, ale je to potřeba, tak to tak člověk musí brát. Naštěstí soutěžící mít roušky nemusí, to už bych ty tréninky asi vážně nezvládl," řekl se smíchem Godla pro ŽivotvČesku.cz.

Kromě diváků drží Zdeňku Godlovi palce také rodina. Ačkoli by to vzhledem k věku nejspíš nikdo neodhadoval, je seriálová hvězda nejen trojnásobným otcem, ale také trojnásobným dědečkem. "Doma se všichni dívají a fandí mi u televize. A teď posledně se na mě přišla podívat manželka přímo na natáčení. A byla moc dojatá, to bylo pěkné," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem ve tváři Zdeněk Godla, který se před soutěží netajil tím, že to byla právě manželka, která ho do taneční show tlačila s přáním, aby pár kilogramů shodil. To se mu povedlo. Za celou dobu od prvních tréninků má dole už 5 kilogramů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: