Zdeněk Godla zapil čtvrtého vnuka. Hlavně, že je zdravý, raduje se herec

Zdeněk Godla
Zdeněk Godla
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2023

Zdeněk Godla (47), který se proslavil rolí v komediálním seriálu »Most"« přivítal včera v noci na světě nové vnouče. Radost je obrovská, proto vnuka také řádně zapil. "Hlavně, že je zdravý," sdělil vesele redakci ŽivotvČesku.cz.

S manželkou Janou žijí v Chomutově a mají tři děti. Kromě nich mají nyní také čtyři vnoučata. Nejmladší chlapec, který dostal jméno Jeremy Milan Godla, se narodil včera v půl čtvrté ráno a pyšný dědeček se s fotografií pochlubil na sociální síti Instagram.

"Radost mám velkou, a proto jsem to také oslavil a včera jsme vnuka pořádně zapili, to se musí. Ale dali mu jméno Jeremy, to tedy nevím. Ale můžu se uklidňovat tím, že až bude chodit do školky, neobvykle se bude jmenovat každé dítě. Nakonec hlavně, že je zdravý a krásný kluk," svěřil se redakci ŽivotvČesku.cz herec, který je pověstný svým osobitým smyslem pro humor.

S manželkou oslaví Zdeněk Godla letos již 23. výročí svatby a oba dva říkají, že nejsou jen manželé, ale také kamarádi, kteří si říkají všechno. Jeho životní láska je pro něj oporou a věrnou divačkou. Podpořila ho také v době, kdy soutěžil v taneční show StarDance.

Na to, jak se Zdeněk vypracoval, je náležitě pyšná. "Sleduji jeho role. Jsem ráda, že se mu daří," uvedla pro ŽivotvČesku.cz manželka Zdeňka Godly, která je zároveň i jeho velkou kritičkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.