Zdeněk Troška promluvil o talentu Blaženy ze Slunce seno: Poprvé před kamerou a byla skvělá, řekl

Veronika Kánská si zahrála filmovou Blaženu.
Veronika Kánská si zahrála filmovou Blaženu.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Druhá nejsledovanější komerční stanice si na neděli připravila opakování legendárního - třetího dílu trilogie Slunce seno... A režisér Zdeněk Troška (67) zhodnotil herecký talent Veroniky Kánské (53), která se famózně zhostila jedné z hlavních rolí - Blaženy.

"Veronika byla naprosto skvělá. Na to, že byla poprvé před kamerou, byla to její velká role, tak se jí zhostila naprosto skvěle," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Troška s tím, že hodnotí Veroniku jako člověka s velmi přirozeným talentem.

"Je škoda, že dál v herectví nepokračovala. Dnes jsme v kontaktu jen příležitostně. Bydlí daleko od Prahy, tuším někde u Chlumce nad Cidlinou," dodal Zdeněk Troška.

Kánská se kariéry herečky před lety vzdala. Poté, co se objevila v druhém díle Discopříběhu, se neúspěšně hlásila na DAMU. Větší role už v budoucnu Kánská odmítala, i když několik nabídek dostala.

Pokud byste Veroniku hledali, tak se musíte vydat na konec vesnice s názvem Končice, což je jen pár kilometrů od mnohem známějšího Chlumce nad Cidlinou.

Herečka tam žije v krásném domku se svou milovanou rodinou. Nenápadné bydlení je »zapuštěno« v udržované zeleni, kterou Veronika tolik miluje. Jak to u velmi talentované herečky, která se živí jako knihovnice, vypadá, se podívejte do galerie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.