Zdeněk Troška zhodnotil Pavlínu z MasterChefa. Tato paní je do vesnické komedie ideální, říká

Zdeněk Troška promluvil o Pavlíně z kulinářské show
Zdeněk Troška promluvil o Pavlíně z kulinářské show
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Pavlína Lubojatzky (25), finalistka kulinářské show vysílané na nejsledovanější tuzemské komerční stanici, ve finále soutěže nakonec nedosáhla na vytouženou výhru a prestižní titul šéfkuchaře. A značně ji oplakala. Ovšem emocemi nešetřila ani během jednotlivých dílů celé série. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila Zdeňka Trošku (67), zda by se Pavlína mohla uchytit ve filmu. "Mohla," zdůraznil slavný režisér.

Pokud jde o vesnické komedie, Zdeněk Troška jich natočil řadu a vždy se staly velmi úspěšné. Ať už jde o trilogii Slunce seno..., případně Babovřesky, divácky filmy, které vznikly pod Troškovou taktovkou, trhaly vždy ve sledovanosti rekordy.

Teď se objevil na české scéně mimořádný herecký talent. Pavlína Lubojatzky dokázala v poslední sérii MasterChefa rozdělit národ tak, že ji řada lidí řeší dodnes.

"Všechny ženy jsou herečky. Lepší či horší. Ty se pánu Bohu povedly všechny, jedna umělkyně lepší než druhá. Zahrají všechno - od lásky po nenávist, omdlévají a jásají. Pavlína je do filmu nebo vesnické komedie ideální, ale ne asi do života," usmíval se Zdeněk Troška. pro ŽivotvČesku.cz.

Pavlíně k vytoužené výhře v soutěži nepomohlo ani to, že si měsíc před finále napsala děkovnou řeč, která měla slavnostně završit její úspěch. Štěstí jí to ale nepřineslo. Bývalá marketingová specialistka totiž vstoupila do soutěže s tím, že se vzdala své práce, aby obětovala všechen čas a úsilí jedinému snu, ke kterému ambiciózně kráčela po celou dobu. Přesto, že nakonec přišlo obrovské zklamání, drobná Pavlína je talentovaná kuchařka a pokud to vezme za správný konec, rozhodně má šanci rozjet i tak slibnou gastronomickou kariéru. Nebo alespoň filmovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.