Reklama:

Zdrcující rána pro bývalou hvězdu Spice Girls. Geri Hornerová ztratila bratra, lékaři ho už nedokázali zachránit

Zpěvačka Geri Hornerová, rozená Halliwellová
Zpěvačka Geri Hornerová, rozená Halliwellová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2021

I slavné hvězdy jsou jen obyčejní lidé a v životě zažívají radosti i trápení. Zpěvačka Geri Hornerová (49), známá také jako Ginger Spice hudební skupiny Spice Girls, musí čelit jedné z krutých ran osudu. Její starší bratr Max Halliwell (†54) doma náhle zkolaboval a lékaři mu už bohužel nedokázali pomoct.

Reklama:

Lidé často považují zdraví za samozřejmost a neuvědomují si, jak může být lidský život křehký. Geri Hornerová, rozená Halliwellová, která patřila mezi hvězdy světové hudební scény, v současné době prožívá jedno z nejhorších období. Její starší bratr Max Haliwell měl doma zdravotní kolaps a krátce nato zemřel na jednotce intenzivní péče v nemocnici. Příčina jeho náhlého úmrtí zatím není jasná, ale pravdou zůstává, že mohl mít ještě hodně let života před sebou. Bylo mu pouhých 54 let.

Reklama:

S bývalou hvězdou Spice Girls si byli velmi blízcí a skon milovaného bratra zpěvačku zasáhl natolik, že se musela stáhnout do ústraní. "Je to ta nejhorší, zdrcující a srdcervoucí zpráva a Geri je z toho naprosto zničená. Bylo to pro ni příšerně traumatizující od chvíle, kdy se dozvěděla, že Maxe převezli do nemocnice, a přestože všichni blízcí doufali, že to tak neskončí, dopadlo to nejhůř, jak jen mohlo," cituje blízký zdroj zpěvačky britský server The Mirror.

Bratr slavné rusovlásky přezdívané Ginger Spice pracoval v minulosti v ekologické firmě a před smrtí byl zaměstnán mimo jiné jako manažer komunikace ve společnosti Mitsubishi Electric - Living Environmental Systems. Sestru podporoval v každém jejím rozhodnutí a vždy při ní stál, ať už se dělo cokoli. I když se ona držela ve světlech reflektorů, sám byl raději stranou a preferoval klid a soukromí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: