Reklama:

Zeman předl jako kocour. Vínečko, šunčička, sýr a úsměv na výletě

Miloš Zeman
Miloš Zeman
Foto: ŽivotvČesku
Se svolením Jiřího Ovčáčka
Jiří Ovčáček | Redaktor a komentátor
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2024

Letošní dovolená se exprezidentovi Miloši Zemanovi zatím převelice vyvedla. Nejprve velkolepá plavba na nafukovacím člunu na rybníku v Novém Veselí, pak návštěva vinařství přátel, které nese v názvu přízvisko »nové«. Prognostik a penzista na snímku, který přináší portál ŽivotvČesku.cz, zří nesmírně blaženě. Daleko Praha a starosti a vinný mok jistě také šmakoval. Uvolněnou atmosféru dokreslují ležérní šle, které Miloš Zeman zvolil pro tuto příležitost.

Reklama:

Vlastně nic nechybí k úplné spokojenosti. Miloš Zeman s příjemným úsměvem a zářivýma očima sedí u stolu, před sebou sklenice s vínem, za zády láhve lahodného moku a k zakousnutí šunčička, salámy a sýr. 

Reklama:

Ze snímku vyzařuje pohoda, kterou dává milé prostředí a schopnost aspoň na chvilku hodit starosti za hlavu. Dovolená by taková ostatně měla být. Navíc po plavbě na nafukovacím člunu je nárok na doplnění sil.

Současný pobyt na Vysočině ovšem není podle informací portálu ŽivotvČesku.cz poslední dovolenkovou destinací Miloše Zemana. V druhé půli prázdnin se chystá na pozvání slovenských přátel odpočívat v přenádherné přírodě našich východních sousedů.

Dveře má teď Miloš Zeman na Slovensku dokořán otevřené, přátelství ho pojí s prezidentem Peterem Pellegrinim i premiérem Robertem Ficem.

Pokud jde o Vysočinu, jak už informoval portál ŽivotvČesku.cz, na tuto část dovolené Miloš Zeman vyrazil v doprovodu ochranky a zdravotní sestry Nikoly, protože manželka Ivana je po operaci očí a dcera je v Barceloně. Ale i domovské Lány, kam se exprezident vrací z chalupy v Novém Veselí, jsou místem blaženosti. "Jsem spokojený, moje okolí se o mě stará a je to hezký podzim života, chcete-li, hezký závěr životní symfonie," prozradil před časem Miloš Zeman pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: