Zemřel bubeník Citronů Radim Pařízek. Byl to kamarád, jsem z toho smutný, říká Petr Janda

Rockový bubeník Radim Pařízek zemřel.
Rockový bubeník Radim Pařízek zemřel.
Foto: Showpix.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2021

Ve věku 67 zemřel rockový bubeník Radim Pařízek, jehož jméno si lidé mohou pamatovat v souvislosti s legendární českou kapelou Citron. Právě její členové ve středu po poledni smutnou informaci uveřejnili. Zpráva zaskočila a rozesmutnila fanoušky i spolupracovníky. "Je to strašná zpráva, nepříjemná, smutná," řekl pro ŽivotvČesku.cz rocker Petr Janda (78).

Na facebookových stránkách kapely Citron zveřejnili její členové smutnou zprávu o skonu Radima Pařízka, který zemřel v úterý ve věku 67 let. Podlehl komplikacím spojeným s jeho nedávnou operací.

Pařízek s českou heavymetalovou kapelou absolvoval turné po Evropě a Spojených státech. Kolegové mu na sociální síti vzdali hold a vyjádřili soustrast rodině a blízkým.

Zpráva o smrti rockového bubeníka a podnikatele zarmoutila příznivce i kolegy. "Je to strašná zpráva, nepříjemná, smutná... Jsem z toho špatný, byl to kolega, kamarád, je mi z toho mizerně," řekl pro ŽivotvČesku.cz rocker Petr Janda, kterého s Radimem Pařízkem pojilo přátelství.

S těžkým srdcem a slzami v očích jsme dnes přijali zprávu, že Radim Pařízek zemřel. 🖤😢 Stalo se tak dne 2. 3. 2021 v...

Zveřejnil(a) CITRON dne Středa 3. března 2021

Kromě hudby se vyznal Pařízek vyznal i v médiích, v jejichž oblasti dlouhá léta podnikal. V roce 1998 založil Radio Čas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.