Zemřel moderátor Prima Vařečky Daniel Kopál, který bojoval s covidem. Bylo mu pouhých 49 let

Zemřel moderátor Daniel Kopál
Zemřel moderátor Daniel Kopál
Foto: Malik David / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

Moderátora Daniela Kopála (†49) si televizní diváci určitě pamatují z oblíbeného pořadu Mňam aneb Prima vařečka, který uváděl společně s hercem Martinem Zounarem (53). Zemřel v pouhých 49 letech.

Daniel Kopál byl moderátorem populárního kuchařského pořadu Mňam anebo Prima Vařečka, ale působil také jako rozhlasový moderátor v jihočeském Hitrádiu Faktor. Angažoval se částečně i v politice.

Podle informací Blesku měl moderátor už na začátku onemocnění covid-19 problémy a skončil na dýchacích přístrojích v nemocnici. Zdravotní komplikace ale vážně oslabily jeho organismus a nakonec mu selhaly plíce.

Přátelé, s ohromnou bolestí v srdci Vám oznamujeme, že včera na komplikace spojené s nemocí COVID-19 zemřel náš kamarád,...

Zveřejnil(a) Hitrádio Faktor dne Úterý 27. října 2020

Denní nárůst počtu případů nemoci covid-19 v Česku potřetí v tomto týdnu dosáhl nejvyšší h...

"Přátelé, s ohromnou bolestí v srdci Vám oznamujeme, že včera na komplikace spojené s nemocí COVID-19 zemřel náš kamarád, kolega, Faktorák tělem i duší Dandy Kopál. Bylo mu 49 let... Úžasný člověk, kterého snad nikdy neopouštěla dobrá nálada a vždycky na něj byl spoleh. Budeš nám strašně chybět, kamaráde!!! Nikdy nezapomeneme," uvedlo dojemná slova na rozloučenou Hitrádio Faktor na svém oficiálním Facebooku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu