Zemřel moderátor Prima Vařečky Daniel Kopál, který bojoval s covidem. Bylo mu pouhých 49 let

Zemřel moderátor Daniel Kopál
Zemřel moderátor Daniel Kopál
Foto: Malik David / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

Moderátora Daniela Kopála (†49) si televizní diváci určitě pamatují z oblíbeného pořadu Mňam aneb Prima vařečka, který uváděl společně s hercem Martinem Zounarem (53). Zemřel v pouhých 49 letech.

Daniel Kopál byl moderátorem populárního kuchařského pořadu Mňam anebo Prima Vařečka, ale působil také jako rozhlasový moderátor v jihočeském Hitrádiu Faktor. Angažoval se částečně i v politice.

Podle informací Blesku měl moderátor už na začátku onemocnění covid-19 problémy a skončil na dýchacích přístrojích v nemocnici. Zdravotní komplikace ale vážně oslabily jeho organismus a nakonec mu selhaly plíce.

Přátelé, s ohromnou bolestí v srdci Vám oznamujeme, že včera na komplikace spojené s nemocí COVID-19 zemřel náš kamarád,...

Zveřejnil(a) Hitrádio Faktor dne Úterý 27. října 2020

"Přátelé, s ohromnou bolestí v srdci Vám oznamujeme, že včera na komplikace spojené s nemocí COVID-19 zemřel náš kamarád, kolega, Faktorák tělem i duší Dandy Kopál. Bylo mu 49 let... Úžasný člověk, kterého snad nikdy neopouštěla dobrá nálada a vždycky na něj byl spoleh. Budeš nám strašně chybět, kamaráde!!! Nikdy nezapomeneme," uvedlo dojemná slova na rozloučenou Hitrádio Faktor na svém oficiálním Facebooku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.