Zemřel nejkrásnější herec ze seriálu Melrose Place. Bradovi Johnsonovi bylo 62 let. Promluvil Ivan Vyskočil, který mu dal hlas

Brad Johnson
Brad Johnson
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2022

Milovníci seriálu Melrose Place se ponořili do smutku. Ve věku 62 let zemřel americký herec Brad Johnson, který byl právem označován za nejkrásnějšího herce zmíněného seriálu. Příčinou úmrtí byl covid-19 spojený se zápalem plic. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil Ivan Vyskočil (76), který mu podle portálu Dabingforum dal český hlas v dabingu. "Je to smutné, tak starý nebyl," uvedl herec, který se nedávno musel vyrovnat se ztrátou v rodině.

Brad Johnson zemřel už 18. února, na veřejnost se však informace dostala až teď. Stalo se tak poté, kdy informaci serveru Hollywood Reporter potvrdila hercova mluvčí Linda McAllisterová.

"Je to smutné, nebyl tak starý. Na dabing si ale už nepatuji. Mám toho za sebou tolik v rámci dabingu, že si opravdu nevzpomenu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Ivan Vyskočil, který je uveden u jména herce v souvislosti s dabingem seriálu Melrose Place na portálu Dabingforum.

Ve slavném seriálu si Johnson zahrál postavu doktora Dominica O'Malleye. Před svou hereckou kariérou se živil jako kovboj na rodeu. Díky tomu v 80. letech byl obsazen do reklam na cigaretové výrobky značky Marlboro.

V roce 1989 o něj projevil zájem režisér Steven Spielberg (75). Díky němu si Brad Johnson zahrál ve fantasy dramatu Navždy po boku Holly Hunterové a Richarda Dreyfusse.

Na svém hereckém kontě má řadu filmů, příkladem Ponechání napospas, Podtrh, Slepá vášeň a další. Proslul také jako doktor Dominick O'Malley v seriálu Melrose Place.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.