Zemřel známý novinář a bývalý partner Ivany Jirešové. Ondřej Höppner odešel ve věku 55 let

Ondřej Höppner a Ivana Jirešová u soudu
Ondřej Höppner a Ivana Jirešová u soudu
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2021

Novinář a spisovatel Ondřej Höppner se proslavil knihou o případu Petra Kramného či bouřlivým vztahem s herečkou Ivanou Jirešovou (43), se kterou měl dceru. O jeho skonu informovali kolegové z novinářského prostředí. "Tuto citlivou věci nechci komentovat," uvedla Ivana Jirešová pro ŽivotvČesku.cz. Úmrtí potvrdila také Höppnerova manželka Monika.

Ondřej Höppner byl roky aktivním novinářem, spisovatelem a vydavatelem. Podílel se na titulech Blesk, Večerník Praha či vydával Malostranské noviny.

Mimo jiné také sepsal kontroverzní knihu Vražda v Egyptě o kauze Petra Kramného. Autor zde rozpracoval jiný směr hypotéz, než jsou oficiální závěry. Odmítal, že by Kramný svou manželku a dceru zabil pomocí elektrického proudu.

O úmrtí Ondřeje Höppnera na sociálních sítích informovali jeho profesní kolegové. "Tuto citlivou věci nechci komentovat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz ve večerních hodinách Ivana Jirešová. Právě s ní prožil bouřlivé období, když se několik let soudili o dceru.

R.I.P. Ondřej Höppner Došla mi slova, marně je soukám, místo nich jen prázdno je. Dík, Ondro, za radost i...

Zveřejnil(a) Monika Höppner Zaťková dne Pátek 19. března 2021

"Došla mi slova, marně je soukám, místo nich jen prázdno je. Dík, Ondro, za radost i lásku, za všechny lekce, cos mi dal. Dík za nadhled! A že jsi nikdy nefňukal. A bojoval do posledního dechu. Jsem na tebe pyšná, parťáku můj milý. Jízda to byla spanilá. S láskou Monika," uveřejnila intimní vzpomínku Höppnerova manželka Monika Zaťková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.