Reklama:

Zemřela herečka Helen McCroryová. Narcissa Malfoyová z Harryho Pottera podlehla rakovině

Helen McCroryová se proslavila ve filmech o čarodějnickém učni
Helen McCroryová se proslavila ve filmech o čarodějnickém učni
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 4. 2021

Ve věku 52 let zemřela herečka Helen McCroryová, která se nejvíce proslavila v roli matky Draca Malfoye ve filmech o Harrym Potterovi. Smutnou informaci oznámil její manžel na sociálních sítích a uvedl, že prohrála boj se zákeřnou rakovinou.

Reklama:

Herečka Helen McCroryová, nejlépe známá jako Narcissa Malfoyová z filmů o Harrym Potterovi, je po smrti. Smutnou zprávu na sociálních sítích oznámil její manžel Damian Lewis. Helen ve věku 52 let prohrála boj se zákeřnou rakovinou.

"Se zlomeným srdcem musím oznámit, že po statečném boji s rakovinou zemřela krásná a úžasná žena Helen McCroryová. Odešla doma, obklopená láskou svých přátel a rodiny. Zemřela tak, jak žila - beze strachu. Milujeme ji a jsme vděční, že mohla být součástí našich životů," napsal Lewis na Twitter.

Reklama:

Helen ztvárnila za svůj život celou řadu postav. V posledních letech byla výraznou tváří seriálu Gangy z Birminghamu, nejvíce se ale proslavila v roli Narcissy Malfoyové, manželky Luciuse a matky Draca Malfoye ve filmové sérii Harry Potter.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: