Zemřela hvězda seriálu Magnum. Podlehla zraněním z autonehody, umírala paralyzovaná od ramen dolů

(zleva) Tom Selleck, Jameson Parker, Roger E. Mosley
(zleva) Tom Selleck, Jameson Parker, Roger E. Mosley
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2022

Ve věku 83 let zemřel herec Roger E. Mosley, jenž je českým divákům nejlépe známý jako Theodore TC Calvin z kriminálního seriálu Magnum. Smutnou informaci na sociálních sítích zveřejnila jeho dcera, jejíž slova cituje americký portál televizního kanálu CNN. Herci se osudnou stala autonehoda.

Oblíbený kriminální seriál Magnum, pojednávající o soukromém detektivovi v atmosféře 80. let, si získal mnoho fanoušků. Ti nyní truchlí nad ztrátou Rogera E. Mosleyho, který v seriálu ztvárnil Theodora Calvina. Herec, který si v posledním roce svého života užíval důchodu, zemřel na následky zranění po autonehodě.

Podle informací televizního zpravodaje CNN byl Roger E. Mosley po autonehodě, která se odehrála minulý týden, paralyzován od ramen dolů a jeho stav byl kritický. Z tohoto světa odešel obklopen svou rodinou v nemocnici.

"Skon tak skvělého muže nesmíme oplakávat. Byl by naštvaný, že se pro něj brečí. Nyní je čas oslavit odkaz, který tu po sobě zanechal. Mám tě ráda, tati, tak jako jsi ty měl rád mě. Mám zlomené srdce, ale jsem silná. Postarám se o maminku. Vychoval jsi mě skvěle a ona je v dobrých rukou. Odpočívej v pokoji," napsala Ch-a Mosleyová.

Kromě seriálu Magnum si mohou diváci Rogera E. Mosleyho pamatovat také z krimiseriálů Kojak či Walker, Texas Ranger. Účinkoval též ve filmech Napůl drsňák, Míle do Jericha, Bílý policajt s černým srdcem či Dopisy od vraha.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.