Žena Pavla Trávníčka promluvila o dovolené. Prozradila, jestli s manželem budou spolu

Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2021

Někteří lidé chtějí trávit léto u moře a v zahraničí, druzí mají v plánu objevovat spíše krásy Česka. Monika Trávníčková (35), manželka filmového prince a herce Pavla Trávníčka (70), má prázdninové měsíce hodně pracovní. Ale o možnostech dovolené přemýšlí. "Osobně miluju jižní Francii, ale obávám se, že letos to nevyjde. Známí nás lákají na Tenerife do Španělska, uvidíme. Ale určitě budeme podporovat také český turismus, památky a kulturní akce," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Pavel Trávníček už zanedlouho nastoupí do taneční soutěže plné hvězd, kde patří sice mezi nejstarší účastníky, ale o to víc mu všichni věří. S manželkou Monikou mají nabitý pracovní program, ale i tak si najdou chvíli, aby společně něco podnikli a užili si léto.

"Myslím si, že moc odpočinku nebude, protože jsme odpočívali rok a půl v době covidu. Ale máme tady kolem sebe tolik hezkých věcí a léto budeme trávit samozřejmě hlavně s rodinou. Určitě chceme podporovat český turismus, krásné památky a kulturní akce," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má v hlavě místa, která ji hodně lákají.

"Osobně miluju jižní Francii, ale obávám se, že letos to bohužel nevyjde. Známí nás lákají také na Tenerife do Španělska, výběr je velký. Téma dovolené necháváme doma otevřené a uvidíme, co bude. Děláme hodně koncertů a třeba také besed. Rozhodně se nenudíme. Nicméně budeme žít kulturně a necháme se překvapit, na co zbude čas. Manžel začíná od srpna trénovat na StarDance, pak už se nezastaví," vyjádřila se sympatická manželka »Prince princů« s tím, že aktuálně narychlo organizuje a produkuje velký koncert na podporu Moravy, kterou na konci června zasáhlo ničivé tornádo.

"Bude se konat přímo na hřišti v Mikulčicích 21. července. Vystoupí tam Stanislav Hložek, Ilona Csáková, Heidi Janků nebo Jaroslav Svěcený a další umělci. Půjde o zajímavý večer na podporu Moravy, protože já z ní pocházím. Jsem z Víceměřic v okrese Prostějov a mám k tomu kraji velmi blízký vztah. V dnešní době je pomoc při takové katastrofě velmi důležitá," dodala Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.