Žena se provdala za bývalého vězně. Ubil ji na svatební hostině přímo před zraky hostů

Muž ženu ubil přímo na svatební hostině
Muž ženu ubil přímo na svatební hostině
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

Vesnicí Prokudskoye otřásl případ brutální vraždy, kterou spáchal podnapilý novomanžel Stepan Dolgikh (33). Jeho žena se tak stala obětí odporného činu přímo na svatební hostině.

Tragickou událostí skončila svatební party, která měla být završením jednoho z nejšťastnějších dnů v životě Oksany Poludentsevy (†36). Ta patřila mezi ženy, které vkládaly důvěru ve špatné lidi. S manželem se seznámila, když si odpykával trest ve vězení za vraždu a loupežné přepadení. Láska ji zřejmě zaslepila a naivně doufala, že dokáže hříchy z minulosti odsouzeného »vykoupit« a změnit ho k lepšímu. Jenže právě její důvěřivost se jí nakonec stala osudnou.

Při svatební hostině novomanželů se samozřejmě jako nevěsta věnovala i hostům, což podle svého pozdějšího vyjádření Dolgikh nepovažoval za vhodné chování čerstvé novomanželky. Obzvláště proto, že věnovala větší pozornost jednomu z pozvaných. Bývalý trestanec už měl v krvi notnou dávku alkoholu, a tak neovládl nával zlosti ze žárlivosti. Venku na svou nevěstu brutálně zaútočil.

"Před domem ji začal bít a kopat do ní. Když se snažila uniknout, následoval ji do domu, kde ji chytil za vlasy. Znovu ji odtáhl na ulici, kde v útoku pokračoval. Když zjistil, že nejeví žádné známky života, odtáhl ji do nedaleké rokle," uvedl hlavní vyšetřovatel Kirill Petrushin pro agenturu NGS.

Někteří hosté celému incidentu přihlíželi, ale ve strachu nedokázali zasáhnout. Na místo dorazila po přivolání ruská Národní garda, která útočníka zadržela. Ten se k činu posléze sám přiznal. Příčinou smrti nebohé ženy byly zásahy do životně důležitých orgánů v oblasti trupu a hlavy. Láska ke zločinci a bezmezná důvěra tak měly bohužel fatální následky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.