Ženich Radek představil mladičkou lásku: To, co dělám, je někdy opravdu fuška, říká Klára o své práci

Radek zažívá v životě opravdovou lásku
Radek zažívá v životě opravdovou lásku
Foto: TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2021

Radek Stöber (32), který se proslavil ve svatební reality show nejsledovanější české komerční televize, zažil po natáčení hodně turbulentní období. Přišel o řidičský průkaz, ale našel novou lásku. "Okatě mě balil přes fotbal," přiznala Klára (19) pro ŽivotvČesku.cz.

Radek Stöber (32) přes televizní obrazovky budil dojem přerostlého plyšového medvídka, ale v reálném životě je povahově spíše voda, která mele břehy. V civilním životě se živil jako řidič, přišel kvůli alkoholu o řidičské oprávnění, ale nehroutí se z toho. Po boku mu stojí devatenáctiletá partnerka Klára, která redakci ŽivotvČesku.cz dala první rozhovor.

"My jsme se seznámili přes našeho společného známého na Kladně. Hned mě okouzlil. Líbilo se mi, jak mě okatě balil přes fotbal, i když já žádnou velkou fanynkou nejsem," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýna, která pracuje pro českou pobočku internetového giganta Amazon, kde je to někdy prý pořádná fuška.

"Radek má pořád pozitivní náladu, která se projeví ve chvíli, kdy je to nejvíce potřeba. Hodně mi pomáhá a v životě mě i učí," dodala Klára s tím, že Radek je pro ni nejen partnerem, ale i životním mentorem.

Radkovi televizní biologové a psychologové vybrali za nevěstu křehkou Simonu Míkovou (29). Už na svatební cestě do portugalského Lisabonu bylo vidět, že Simona od projektu čekala něco jiného. Po natáčení šli od sebe, ale Radek je rád, že se reality show mohl zúčastnit.

"Vlastně mi účast v televizi pomohla vysněnou partnerku přeci jen najít. S Klárkou jsme se seznámili před pár lety, byla tehdy přítelkyně kamaráda mého kamaráda. Pak jsme se nějakou dobu neviděli. Vloni na podzim jsme se opět potkali u kamaráda, když se koukalo společně na moje účinkování ve Svatbách. Klárka mi byla velmi sympatická a teď jsme spolu," popsal Radek pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní je hodně spokojený a vztah si bude bedlivě střežit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.