Ženy a dívky na něm mohou oči nechat. Milan Peroutka popsal, jaká by měla být jeho ideální partnerka

Zpěvák, moderátor a herec Milan Peroutka
Zpěvák, moderátor a herec Milan Peroutka
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Nejen v Česku je zvykem, že fanoušci svým oblíbeným celebritám na sociálních sítích zakládají takzvané fanpages. Tam společně s dalšími fanoušky obdivují to, co jejich oblíbený umělec dělá. Milan Peroutka (31) má takových stránek několik a ženy i dívky ho v komentářích a příspěvcích bezmezně obdivují. Herec, zpěvák a moderátor nyní odhalil, jaká by měla být jeho ideální partnerka. "Hlavně aby byla hodná," řekl Milan Peroutka pro ŽivotvČesku.cz.

Umělec patří u dívek a žen k nejobdivovanějším mužům ve vodách českého showbyznysu. Přestože na něj něžné pohlaví na sociálních sítích stojí fronty, je stále nezadaný. V tom, jaká by jeho partnerka měla být, má ale poměrně jasno.

Zpěvák, moderátor a herec nelpí na povrchnostech. Požadavky na budoucí přítelkyni náročné nemá. "Určitě chci, aby s ní byla sranda, abychom se spolu zasmáli a abychom si rozuměli," řekl Milan Peroutka pro ŽivotvČesku.cz.

Vzhled je vedlejší, povaha má přednost. Obzvláště pak jedna vlastnost je u potenciální přítelkyně Milana Peroutky zásadní. "Hlavně aby byla hodná," doplnil sympatický umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Poté, co začal Milan Peroutka moderovat ranní relaci s Nikol Čechovou, kolovaly spekulace, že mezi nimi létají jiskry. To se ale nepotvrdilo a moderátorské duo mezi sebou má výhradně přátelský a pracovní vztah.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.