Zhasla světla a byl konec pohádky, vzpomíná Kamila Nývltová na účast v pěvecké soutěži

Kamila dělá příležitostně modelku
Kamila dělá příležitostně modelku
Foto: Archiv Petra Kozlika
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

Před dvanácti lety se Kamila Nývltová (31) coby finalistka pěvecké soutěže poprvé postavila na pěvecké pódium. Tehdy osmnáctiletá dívka z Podkrkonoší se sama přihlásila do známé soutěže a tajně doufala, že se jí změní život. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak na toto období vzpomíná.

Myslím, že kdyby bylo přede mnou rozhodnutí zúčastnit se další takové soutěže jakou byl X-Factor, tak do toho určitě půjdu. Byla to obrovská zkušenost, já, holka z malého městečka jsem poznala úplně něco nového, měli jsme vlastní tým, starali se o nás vizážisté a každý nás poznával na ulici. Bylo to obrovský a byli jsme z toho strašně vykulení," popsala kráska, která urazila kus pořádné cesty nejen v profesním životě, ale i v soukromém.

Kamila je dnes šťastně zadaná, má přítele Josefa. Od dob, kdy zpívala v televizní soutěži shodila 15 kilogramů. Dnes kromě zpěvu dělá příležitostně modelku.

Tehdy to bylo obrovsky vzrušující, člověk věděl, že tam musí jít, protože ho zase uvidí sta tisíce lidí, kteří budou posílat hlasy a ta sláva bude pořád stoupat," zavzpomínala Kamila.

A tak tomu skutečně bylo, Kamila, ke svému překvapení postupovala a probojovala se až do finálové pětice. "Já jsem od toho vlastně moc nečekala, chtěla jsem si to zkusit a doufala, že budu moct někde zpívat, ale takový to šílenství, které začalo, bylo úplně neuvěřitelné. Vlastně jsme žili v takový pohádce,“ ohlédla se do minulosti pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Avšak každá pohádka má svůj konec, ani tady tomu nebylo jinak. „Byl poslední díl a zhasla světla, vypnuly se kamery a byl prostě konec. A to bylo obrovské zklamání a veliký pád dolů. Člověk zjistil, že musí pracovat teď hned, nebo bude pozdě, protože se na něj brzy zapomene,“ vylíčila Kamila.

A podařilo se jí to, je na hudební scéně už jedenáct let. Teď se těší na evropské turné, které bylo kvůli koronaviru odloženo na příští jaro, s uskupením Two Steps. „Je to pro mě obrovská příležitost, jde totiž o filmovou hudbu od skladatele, který napsal hudbu pro Piráty z Karibiku nebo třeba Harryho Pottera.

Na slávu se ale neupíná. „Samozřejmě mě to ze začátku poznamenalo a když náhodou mám nějaký ty »manýry«, tak mám naštěstí rodiče, kteří mě vždycky srovnají do latě," dodala pohledná zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.