Zhruba 10 tisíc Češek se objeví ročně před kamerou, jejich partneři o tom nevědí, říká Robert Rosenberg

Robert Rosenberg
Robert Rosenberg
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Robert Rosenberg (45) působil v branži pro dospělé dlouhých 18 let. Vydělal miliony korun, zažil nespoutané večírky, prožil svým způsobem několik životů. Dnes je z něj poměrně slušný trenér boxu. Vše kolem natáčení filmů s hvězdičkou ale stále sleduje. Podle něj se ročně před kamerou objeví až deset tisíc Češek.

"Dnes už není tolik holek, které se natáčením baví. Dělají to vyloženě pro peníze. A dá se to samozřejmě z finální podoby produktu poznat. Alespoň já to poznám," říká muž, který má na svém kontě tisíce filmových partnerek.

Podle Rosenberga se doba změnila. Dříve bylo více žen, které branže pro dospělé bavila. "Díky tomu, že dříve se natáčení filmů pro dospělé více odsuzovalo, tak to šly dělat ženy, které to bavilo a chtěly to někam dotáhnout. Oproti tomu dnes, na to kolik je v Česku hereček, tak s nadsázkou řečeno na prstech jedné a možná druhé ruky se dá spočítat těch, které to skutečně baví," upřesnil vůbec nejznámější bývalý herec filmů s hvězdičkou v Česku. Pode něj je v současnosti největší motivací pro dívky a ženy, které skočí do natáčení hanbatých filmů, finanční odměna.

Za dobu, kdy se Robert Rosenberg v branži hříchů pohybuje, se počet českých hereček zdvojnásobil. Mnohdy jde o normální ženy, které si prostě chtějí jen jednorázově přivydělat.

"Českých hereček, které jdou před kameru točit, je více než tomu bylo v minulosti. Dnes jich je tak dvakrát tolik, než tomu bylo třeba před deseti lety. Odhadl bych, že ročně se v českých agenturách otočí okolo deseti tisíc holek. A mezi nimi jsou takové ty hvězdičky z Instagramu, ale i normálně pracující ženy, jejichž partneři vůbec nemají tušení, že jejich partnerka třeba něco natočila," dodal Rosenberg pro ŽivotvČesku.cz s tím, že mnoho českých filmových produktů míří na zahraniční trh.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.