Zhubnul a vyladil účes, který ho výrazně omladil. Radek Kašpárek promluvil o velké životní změně

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 12. 2021

Šéfkuchař Radek Kašpárek (40) mění ve svém životě, co se dá. Nejenže se před časem stal otcem vytouženého chlapečka Sebastiana, kterého mu jeho manželka Andrea přivedla na svět letos v květnu, ale na váze dokázal za poslední rok zhubnout okolo 13 kilogramů. Teď ještě vyladil svůj účes, který mu dodává na mladosti. "V novém roce mě čeká zásadní životní změna, na kterou se těším a proto taky musím nějak vypadat," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek.

Radek Kašpárek před časem vážil vážil 110 kilogramů, pak ale na sobě zapracoval a váha šla dolů. "První, co jsem změnil, tak že jsem přestal pít alkohol. A od té doby to držím. Takže váha šla poměrně rychle dolů. Pak jsem změnil stravu a pomalinku šla váha dolů. Pravdou je, že jsem se nějak výrazně neomezoval. Teď jsem si dal cíl, že to dotáhnu na 90 kilogramů," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz legendární mistr kuchařského řemesla Radek Kašpárek, co může za úbytek kilogramů na váze.

Na nedávné společenské akci se pochlubil novým účesem, který mu sluší a dodává na mnohem mladší vzhledu. "V novém roce budu realizovat jeden podnikatelský plán, na který se těším a myslím, že bude senzační. Takže jsem si na to nechal udělat nový účes, který do mého života přináší nový a svěží vítr, zkrátka chci se cítit dobře," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nový životní plán je dalším posunutím v jeho kariéře a životní změnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.