Žiji v izolaci. Mám obavu o svůj život, říká Marcela Holanová k epidemii. Prozradila, z čeho žije

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: nextfoto.cz

Zpěvačka Marcela Holanová (69) se netají tím, že má velké obavy ze současné doby. Patří do rizikové skupiny a tak logicky se vyhýbá rizikovým kontaktům a tedy potenciální možnosti nákazy. "Jsem zavřená doma, v izolaci, protože se bojím," řekla pro ŽivotvČesku.cz rusovlasá umělkyně, které se před časem povedlo pohnout s letitou rekonstrukcí domu v pražských Modřanech.

Oblíbená zpěvačka byla provdaná za Karla Šípa (75) a má s ním syna, který se také jmenuje Karel. Za zlom ve své pěvecké kariéře považuje setkání s Karlem Svobodu (†68) a Karlem Gottem (†80), s kterým nazpívala duet Čau, lásko.

Aktuálně se zpěvačka trápí kvůli tomu, že nemůže rozdávat lidem hudební radost. Zkrátka pódium jí chybí. "Už je mi strašně smutno, strašně ráda bych šla zpívat mezi lidi. Jsem zavřená doma, v izolaci, protože se bojím. Může to znít jakkoliv, ale já mám strach, protože to slyším kolem sebe, jak to padá jako švestky. Chtěla bych tu ještě nějakou dobu být," svěřila pro ŽivotvČesku.cz Marcela Holanová.

"Je to těžká doba zejména pro umělce. Naštěstí jsem měla něco našetřeno, takže z toho teď žiji," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka s tím, že snad se podaří proočkovat českou populaci, aby se opět život vrátil do stavu, jako tomu bylo před vypuknutím epidemie v loňském březnu.

Použití rekonvalescentní plazmy je jednou z možností, jak léčit pacienty s covidem-19. V p...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.