Život bez make-upu a v teplácích ji omrzel. Cameron Diazová se vrací k herectví, vysvětlila proč

Cameron Diazová
Cameron Diazová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 7. 2022

Cameron Diazová (49) v roce 2014 oznámila, že jde do hereckého důchodu. Tehdy byla nejlépe placenou herečkou nad 40 let a její rozhodnutí leckoho udivilo. Nyní zcela nečekaně ohlásila návrat, život v teplácích a mezi plenami tak vymění za světla reflektorů. Promluvila o tom pro pořad CBS Saturday Morning.

Cameron Diazová svou kariéru neoficiálně ukončila posledními snímky v roce 2014, až později oznámila, že se skutečně rozhodla herectví pověsit na hřebík. Soustředila se sama na sebe a později od roku 2019 i na dcerku Raddix. Zdálo se, že její hollywoodský konec je definitivní, nyní ale překvapila oznámením, že se vrací.

Za dobu svého volna si Cameron Diazová zvykla chodit v ležérním oblečení a nenalíčená, nebylo se ani čemu divit, protože na svůj věk vypadá skvěle. Zdá se ale, že být ženou v domácnosti ji omrzelo a je připravená vzkřísit kariéru, kterou leckdo mohl považovat za navždy pohřbenou.

"Když něco umíte, rozumíte tomu, víte, že to děláte dobře, ale pohltilo to celý váš život, je dobré na čas ustoupit do pozadí a zamyslet se. Co bych mohla dělat lépe, co by mě naplňovalo? Všichni máme jen 100 procent na rozdávání a vždy musíme přijít na to, jak je co nejlépe rozdělit mezi vše, co je pro nás důležité," řekla Cameron Diazová v rozhovoru pro CBS Saturday Morning.

V návratu herečky z důchodu hrál velkou roli také její manžel Benji Madden (43), který ji podpořil v tom, aby šla za svým srdcem. Cameron Diazová se sice vrátí před kamery, ale nepřeje si, aby byl její život prací znovu zcela pohlcen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.