Život jako velký večírek a rozvod, který bolí. Johnny Depp byl miláčkem žen, dnes začíná chátrat

Johnny Depp má za sebou těžké období
Johnny Depp má za sebou těžké období
Foto: Showpix.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2021

Začínal jen malou rolí první oběti v hororu Noční můra v Elm Street, časem se dokázal probojovat mezi hollywoodskou smetánku a dnes ho bohužel mnozí odsuzují. Johnny Depp (57) prošel smutnou proměnou, z miláčka žen se kvůli svému životnímu stylu a rozvodovému boji s Amber Heardovou (34) stal chátrající muž s minimem pracovních příležitostí.

Johnny Depp dlouhodobě u soudu bojuje o svou čest, o kterou z části přišel poté, co ho Amber Heardová obvinila z domácího násilí. Velkou ránu mu zasadila prohra sporu s deníkem The Sun, který ho nazval násilníkem, za což na něj podal žalobu.

Amber a Johnny se seznámili v roce 2011 při natáčení filmu Rumový deník a herečka jím byla okouzlena. "Natáčení s Johnnym bylo báječné, lepší, než jsem si kdy dovedla představit," řekl Heardová tehdy magazínu Vogue.

Herci spolu začali randit na začátku roku 2012, kdy Depp oznámil definitivní konec vztahu s Vanessou Paradisovou, se kterou byl 14 let. Po pouhých dvou letech Johnny požádal Amber o ruku a v roce 2015 se konala soukromá svatba v jejich domě v Los Angeles.

Poklidný manželský život páru dlouho nevydržel, Amber Heardová obvinila Deppa z domácího násilí a podala žádost o rozvod. "Útočil většinou pod vlivem drog nebo alkoholu," píše se podle deníku Insider v soudních spisech.

"Nic z uvedených obvinění není založené na pravdě. Amber se snaží těmito obviněními zajistit, že od rozvodu odejde s velkou částkou peněz," uvedl Depp prostřednictvím svého manažera.

Heardová poslala vyjádření deníku The Washington Post. "Stala jsem se veřejnou tváří reprezentující domácí násilí na ženách. Pro dobro všech žen, které si prochází něčím podobným, nemohu mlčet," napsala v roce 2018.

V záznamech telefonních hovorů, které byly u soudu použity v roce 2020, oba herci přiznávají, že se navzájem bili. Přesto se soud přiklání spíš na stranu Amber, která svědčila i pro Deppem žalovaný The Sun. Deník spor nakonec vyhrál.

Stres související s rozvodem, soudy a pravdou o životním stylu zahrnujícím alkohol a drogy, se na Deppovi negativně podepisuje. Postupně se mu kazí chrup, o zuby přichází a některé z nich už má prokazatelně umělé. Kruhy pod jeho očima není snad ani možné zamaskovat a přehlédnout.

Pracovní nabídky se Deppovi nyní moc nehrnou, naopak přišel o jednu ze svých významných rolí, konkrétně ve filmu Fantastická zvířata. Přesto do nového roku vyslal povzbuzující vzkaz, který naznačuje, že by se mohl dát dohromady. "Tento rok byl pro hodně lidí těžký. Připíjím na lepší časy," napsal s nadějí na svůj profil na Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.