Reklama:

Životní změna u Jiřího Krampola, odešel z nemocnice. Teď žiju na 21 metrech, říká

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2024

Legendární herec a dabér Jiří Krampol po dlouhých měsících opustil Nemocnici Na Františku a přestěhoval se do bytu v Domě s pečovatelskou službou, na který dlouho čekal. Český Belmondo si nemůže pobyt v centru Prahy vynachválit. "Žiju teď na 21 metrech a nic víc nepotřebuju," sdělil Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jediné starosti má nyní s vyklizením bytu, kde žil dlouhé roky předtím a kde nashromáždil spoustu věcí, kterých se nyní bude muset zbavit.

Reklama:

Jiří Krampol na tom nebyl začátkem roku zdravotně dobře. Po měsících v nemocnici už je legendární herec opět fit a raduje se z nového bydlení. Dlouho totiž čekal na to, až se uvolní byt v Domě s pečovatelskou službou.

Reklama:

Ještě před dvěma týdny pro ŽivotvČesku.cz umělec uváděl, že čeká na poslední komisi, která mu měla nové bydlení schválit. Po pár dnech od posledního rozhovoru se ale na Krampola usmálo štěstí a nyní už je pět dní v novém.

"Jsem tady šťastný, žiju na 21 metrech čtverečních a nic mi tu nechybí. Jsou tu hrozně fajn lidi. Včera jsem byl na procházce v přírodě s celou partou přátel," pochvaloval si pětaosmdesátiletý umělec, který po dobu pobytu v nemocnici neměl povolené vycházky a musel se procházet pouze po chodbách.

Jiří Krampol má nyní jedinou starost. Tou je vyklizení starého bytu, kde dlouhá léta žil a který se nacházel taktéž kousek od centra Prahy. "Je neuvěřitelné, kolik věcí člověk za život nashromáždí. Mám tam plné skříně oblečení, budu to muset všechno probrat a nějak se toho zbavit," uvedl herec, na kterém bylo po hlase znát, že je po psychické stránce opět v kondici.

Oblíbeného umělce provázely zdravotní komplikace dlouhodobě –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ vyvrcholily však na konci loňského roku. Kvůli problému s kolenem byl hospitalizován už začátkem prosince. Na bolesti kolenního kloubu, které se začaly ozývat, se později navázaly i problémy s dýchacím ústrojím. Český Belmondo se konkrétně léčil se zápalem plic. Nyní je již v pořádku a raduje se z nové etapy života.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: