Zlatuška ze SuperStar nestárne. Petra Páchová popsala, co dnes dělá a proč pěveckou soutěž dál nesleduje

Petra Páchová
Petra Páchová
Foto: Se svolením Petry Lstibůrkové Páchové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Od prvního ročníku oblíbené pěvecké soutěže uběhlo už 17 let. Tehdy se nazývala Česko hledá SuperStar a jednou z favorizovaných účastnic byla Petra Páchová. Teprve sedmnáctiletá rusovláska s vlídným úsměvem divákům učarovala, soutěž ale nakonec nevyhrála. Dnes je z ní spokojená maminka dvou holčiček a vypadá, jako by ani o rok nezestárla. "Teď řeším, že děti chodí do první třídy a do školky. Je to dobrodružství," řekla Petra, v soutěži přezdívaná Zlatuška, pro ŽivotvČesku.cz.

Petře Páchové bylo jen 17 let, když se zúčastnila úplně prvního ročníku SuperStar. Krásně zpívala, byla milá a usměvavá a diváci si ji proto zamilovali. Přestože nevyhrála, zpěv zůstal jejím koníčkem. Dnes ji ale naplňuje především čas strávený s rodinou - manželem a dvěma rozkošnými dcerkami.

Nové řady hudební show bývalá účastnice nesleduje, ani by na to prý neměla čas. "Já nemám ani televizi (směje se). Teď řeším, že děti chodí do první třídy a do školky, takže jsem úplně mimo mísu všeho. Ani nestíhám se na to podívat," řekla Petra Páchová pro ŽivotvČesku.cz.

Nástup do školy a školky může být náročný, holčičky s maminkou si ho ale užívají. "Je to změna, ale hezká změna. Je to dobrodružství. Máme teď zábavu, snažíme se, aby malá měla dobrý vstup do školy. Máme dobrou školu, jsme na vesnici a je to malá škola s malou třídou. Teď řešíme jen tohle," upřesnila Zlatuška pro ŽivotvČesku.cz, co je aktuálně hlavní náplní jejích dní.

K dětem má nestárnoucí zpěvačka blízko. Dnes se už neživí zpěvem, ale pracuje s ratolestmi, kterým předává své znalosti v jiném uměleckém směru. "Živím se výukou keramiky, učím malé děti," dodala Petra Páchová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.