Zlomený Ozzy Osbourne má další starost. Dcera Kelly zhubla a vypadá skvěle, vrátila se ale k neřestem

Zpěvák Ozzy Osbourne s dcerou Kelly
Zpěvák Ozzy Osbourne s dcerou Kelly
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2021

Hudebník Ozzy Osbourne (72) v posledních měsících výrazně sešel kvůli Parkinsonově chorobě. Rodina se o něj stará, ale jedna z dcer mu v nedávné době spíš přidělala starosti. Kelly (36), která dokázala projít obdivuhodnou proměnou z obézní a závislé muzikanty ve střízlivou štíhlou ženu, se vrátila k neřestem. Po 4 letech střízlivosti svým démonům znovu propadla a nyní se snaží vzpamatovat.

Legendární metalista Ozzy Osbourne (72) bojuje s Parkinsonovou chorobou. Veškerý svůj čas tráví doma a se spoustou činností, které dříve zvládal sám, mu pomáhá manželka s dětmi. Dcera Kelly mu ovšem velkou radost neudělala, po 4 letech střízlivosti totiž znovu sklouzla k neřestem.

Kelly Osbourneová byla ohledně svých problémů s drogami a alkoholem v posledních letech otevřená. V roce 2018 přiznala, že slaví roční výročí střízlivosti. "Slíbila jsem, že budu upřímná. I když je to pro mně těžké, přiznávám, že jsem uklouzla. Nejsem na to hrdá," řekla muzikantova dcera ve videu ve stories na svém Instagramu.

"Dnes jsem střízlivá, zítra budu střízlivá, ale všechno jde postupně. Chtěla jsem říct pravdu, nechci o své cestě nikomu lhát," dodala Kelly, která byla několikrát v léčebně a dokonce měla v nejhorším období zaútočit na svého bratra, když se jí snažil pomoct.

Kelly v minulosti přiznala, že se často víc starala o ostatní než o sebe. To řekla krátce předtím, než Ozzy oznámil, že trpí Parkinsonovou chorobou. Později ale neupřesnila, zda myslela právě péči o otce, který kvůli svému zhoršujícímu se stavu musel vyjít s pravdou ven.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.