Změnil výrazně vizáž a mnozí by ho nepoznali. Takhle dnes vypadá seriálový syn Jitky Čvančarové ze seriálu Most!

Filip František Červenka
Filip František Červenka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2022

Miliony nadšených diváků ho sledovaly v populárním seriálu, ve kterém si tehdy ještě jako nezkušený herec zahrál syna herečky Jitky Čvančarové (42). Řeč je o Filipu Františkovi Červenkovi (22), kterého byste dnes možná nepoznali. Redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, co stojí za výraznou změnou vizáže, kterou ukázal na setkání s tvůrci druhé řady seriálu Pan Profesor.

Když se seriál Most! objevil na televizních obrazovkách, začalo doslova šílenství. Z Filipa Červenky se takřka přes noc stal idol mnoha dívek a žen. Své seriálové role, kdy ztvárnil syna Jitky Čvančarové a Martina Hofmanna, se zhostil excelentně. "Nabídek na rande mi chodilo poměrně dost," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický herec, když se ohlédl za seriálem, který se začal natáčet před šesti lety, na televizní obrazovky se dostal v lednu 2019.

Mladý herec od té doby prošel poměrně výraznou proměnou. "Zaprvé za tím stojí nějaká volnost. Totiž jediná výhoda, když člověk na nějaké období nemá práci, je, že si může vypadat, jak chce. Takže jsem začal nosit delší vlasy a strniště. A když se člověk pak před kameru vrací, tak je to zase o tom, na čem se domluví. Šátek nosím jen občas," popsal pro ŽivotvČesku.cz talentovaný herec k dotazu ohledně své nové vizáže.

Seriálový Tonda si i přes popularitu a různé nabídky na rande od dívek našel svou vyvolenou. A v herectví se rozvíjí dále. Díky obsazení do fenomenálního seriálu mu začalo přicházet i slušné množství nabídek na práci, což trvá dodnes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.