Změnila jsem účes, ohlásila Jitka Zelenková. Její vizáž má ale háček

Zpěvačka Jitka Zelenková
Zpěvačka Jitka Zelenková
Foto: Se svolením Jitky Zelenkové

Kadeřnické a zkrášlovací salóny jsou kvůli vládnímu nařízení uzavřené, přesto některé dámy představily nové účesy. Slušivé mikádo fanouškům ukázala také fenomenální zpěvačka Jitka Zelenková (70). "Fotku si určitě můžete vzít, ale na víc se mě nyní neptejte. Brzy uvidíte," uvedl pro ŽivotvČesku.cz poměrně tajemně její manažer Lukáš Sapík.

Jednu z nejvýraznějších českých zpěvaček Jitku Zelenkovou mají posluchači a diváci zafixovanou jako dámu s jemnými kudrlinkami na hlavě. Pokud by se na veřejnosti objevila třeba s módním mikádem, nastal by poprask. A přesně to se stalo.

"Zelenková, model 2021," napsala fenomenální zpěvačka na svůj instagramový profil a fanoušci a fanynky jí začali nový sestřih rychle chválit. Je pravda, že umělkyně omládla snad o 30 let.

Jenže všímaví lidé také začali zdůrazňovat, že dnes je 1. duben - tedy ideální čas na aprílové žertíky. Opravdu se Jitka Zelenková nechala ostříhat? Nebo si jen z fanoušků roztomile vystřelila?

"Snímek si určitě můžete vzít, ale na víc se mě nyní neptejte. Brzy uvidíte," uvedl pro ŽivotvČesku.cz poměrně tajemně její manažer Lukáš Sapík s tím, že Jitce Zelenkové určitě vyřídí, že se její proměna fanouškům líbí. Pokud není opravdu ostříhaná, měla by o tom uvažovat. Protože rovné a zkrácené vlasy jí opravdu dodaly svěží a mladistvý vzhled.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.