Bára Basiková výrazně změnila účes a ukázala fotografii. Bezmála 60 let by jí hádal málokdo. Zpěvačka prozradila, jak se udržuje stále šik

Zpěvačka Bára Basiková
Zpěvačka Bára Basiková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2022

Zpěvačka Bára Basiková (59) patří mezi ženy, které se stále pyšní perfektní figurou, přestože již nepatří mezi ty nejmladší. Nyní svou image ještě doladila novým účesem, který jí ubral minimálně deset let. Fotografií se pochlubila na sociální síti a slova chvály se na ni jen hrnou. Ona sama si však za svůj vzhled nepřipisuje příliš velké zásluhy. "Myslím si, že mě udržuje stále ve formě můj syn, s ním se nezastavím," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Nejen postava, kterou by jí mohly závidět i mnohé o dvacet let mladší ženy. Nyní zpěvačku Báru Basikovou krášlí také svěží účes s ofinou, kterým se zpěvačka pochlubila na svém profilu na sociální síti Instagram. Svůj nový look doplnila také o korálově červenou rtěnku a lehké líčení očí. Celkově nezbývá než konstatovat, že to oblíbené umělkyni velice sluší.

Ačkoli by to na první pohled mohlo vypadat jinak, kvůli postavě Bára Basiková dlouhé hodiny v posilovně rozhodně netráví. "Teď necvičím. Chodívala jsem dřív. Ale vždy, když se chci dostat trochu do kondice, tak chodím cvičit. Je povinnost každé ženy vypadat dobře a u zpěvaček a hereček to platí dvojnásob. Nechceme lidi na jevišti strašit," uvedla sympatická zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Přiznala však, že se snaží dodržovat zásady přerušovaného půstu. Ten spočívá v tom, že člověk svůj denní příděl kalorií sní během předem vymezených hodin a po zbytek času hladoví. Jeho tělo má tak dostatek času všechny živiny z potravy zpracovat a spálit.

Mladistvý vzhled jistě dělá radost také novému partnerovi Báry Basikové, se kterým se dala dohromady na jaře. Jeho identitu však zatím stále tají. Prozradila jen, že pan neznámý pochází z Liberce a že jsou spolu moc šťastní. To lze zpěvačce jen přát, zvlášť vzhledem k tomu, že se v životě již třikrát rozváděla.

V minulosti byla vdaná za muzikanta a toho času truhláře Petra Jíchu, kterému porodila dvojčata Annu a Marii (30). Následovalo manželství s architektem Jaromírem Pizingerem (67) a do třetice hledala štěstí v náruči herce Petra Poláka (43). S ním má syna Theodora (13). Všechna manželství se rozpadla kvůli nevěrám partnerů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.