Známý režisér projevil obavy o Josefa Abrháma. Libuška Šafránková řekla, jaký je stav filmové legendy

Libuška Šafránková s manželem Josefem Abrhámem
Libuška Šafránková s manželem Josefem Abrhámem
Foto: Profimedia.cz

Vyjádření herce a režiséra Jana Kačera (84) v médiích k tomu, že se nemůže zkontaktovat delší čas se svým kamarádem a hereckým velikánem Josefem Abrhámem (81) vyvolalo ve společnosti obavy. Naštěstí jsou všechny zažehnány. "Nic se neděje, je to pořádku," uvedla manželka a uznávaná dáma českého herectví Libuše Šafránková pro ŽivotvČesku.cz

Obavy o dobrého kamaráda a kolegu Josefa Abrháma, který je legendárním hercem nespočtu rolí českých filmových klasik a seriálů, měl režisér a herec Jan Kačer.

"Pepík mi dělá starosti. Volám mu už několik měsíců, marně. Vždycky se mi hned ozve. Zřejmě je to s ním opravdu moc vážné. Jestli je doma, anebo se léčí někde v nemocnici, nevím, nikdo mi z rodiny nedal žádnou zprávu," sdělil Blesku.

Naštěstí vše dobře dopadlo a oblíbený filmový i divadelní velikán je v pořádku, podle své milované manželky. Na vině je podle jejích slov telefon, tedy jde o to nejjednodušší vysvětlení. "Nic se neděje, je v pořádku. Manžel nemá svůj telefon, má ho jinde. Tak to musím zařídit," vyjádřila se legendární herečka a uznávaná dáma Libuše Šafránková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že manžel je zdráv.

Dodnes patří seriál Pobřežní hlídka mezi ty, které neztrácí oblibu televizních diváků. Pos...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.