Zorka Hejdová přivedla na svět zdravého chlapečka. Šťastný tatínek prozradil, jaké vybrali jméno a proč

Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2021

Radostnou zprávu oznámil oblíbený moderátorský pár Zorka Hejdová (30) a její manžel Míra (37) na sociálních sítích. Krásná blondýnka totiž přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno hodné prvorozeného syna. Maminka i dítě jsou v pořádku a novopečení rodiče se těší z prvních chvil s jejich dítětem, které bývají velmi emotivní. "Dlouho jsme se nemohli na tom správném jménu shodnout. Ale pak to bylo vlastně jednoduché," řekl pyšný tatínek pro ŽivotvČesku.cz.

Když jeden z nekrásnějších párů českého showbyznysu oznámil, že je moderátorka Zorka Hejdová těhotná, spustila se vlna přání, gratulací a radostných komentářů. Měsíce utekly a šťastná maminka přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Nikolas. To je původem z řečtiny a znamená »Lidé, kteří vítězí«.

"Dlouho jsme se nemohli na tom správném jménu shodnout. Ale pak to bylo vlastně jednoduché, jednou jsme se dívali na film a Zorka řekla jméno Nikolas a já říkám, tak to je ono. Těšíme se moc na všechno, je úžasný, dělá nám velkou radost, je to pohodář a věříme, že to tak zůstane dál," řekl Míra Hejda pro ŽivotvČesku.cz

Míra Hejda byl podle šťastné maminky u porodu velkou oporou a zvládl náročnou situaci se ctí. Jako psychická podpora byl na sále od začátku až do konce a půvabná prvorodička ocenila jeho přítomnost, která pro ni byla velmi důležitá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.