Zorka Hejdová přivedla na svět zdravého chlapečka. Šťastný tatínek prozradil, jaké vybrali jméno a proč

Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Novopečení rodiče Zorka a Míra Hejdovi
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]votvcesku.cz
Publikováno: 8. 4. 2021

Radostnou zprávu oznámil oblíbený moderátorský pár Zorka Hejdová (30) a její manžel Míra (37) na sociálních sítích. Krásná blondýnka totiž přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno hodné prvorozeného syna. Maminka i dítě jsou v pořádku a novopečení rodiče se těší z prvních chvil s jejich dítětem, které bývají velmi emotivní. "Dlouho jsme se nemohli na tom správném jménu shodnout. Ale pak to bylo vlastně jednoduché," řekl pyšný tatínek pro ŽivotvČesku.cz.

Když jeden z nekrásnějších párů českého showbyznysu oznámil, že je moderátorka Zorka Hejdová těhotná, spustila se vlna přání, gratulací a radostných komentářů. Měsíce utekly a šťastná maminka přivedla na svět chlapečka, který dostal jméno Nikolas. To je původem z řečtiny a znamená »Lidé, kteří vítězí«.

"Dlouho jsme se nemohli na tom správném jménu shodnout. Ale pak to bylo vlastně jednoduché, jednou jsme se dívali na film a Zorka řekla jméno Nikolas a já říkám, tak to je ono. Těšíme se moc na všechno, je úžasný, dělá nám velkou radost, je to pohodář a věříme, že to tak zůstane dál," řekl Míra Hejda pro ŽivotvČesku.cz

Míra Hejda byl podle šťastné maminky u porodu velkou oporou a zvládl náročnou situaci se ctí. Jako psychická podpora byl na sále od začátku až do konce a půvabná prvorodička ocenila jeho přítomnost, která pro ni byla velmi důležitá.

Život někdy přináší situace, nad kterými zůstává rozum stát. Snad pro každou ženu je mateř...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu