Zorka Hejdová se svlékla do naha a ukázala tělo bez chyby. Kráska také svěřila, že slaví 11 měsíců s rozkošným synem a jak hravě hubne

Moderátorka Zorka Hejdová
Moderátorka Zorka Hejdová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 3. 2022

Začátkem dubna loňského roku přivedla moderátorka Zorka Hejdová (31) na svět rozkošného synka Nikolase. Nyní u příležitosti Mezinárodního dne žen a také oslavy 11 měsíců, kdy se ze života raduje společně se svým uzlíčkem štěstí, zveřejnila fotografie, které ji naplňují radostí. Mezi nimi je i taková, na které je se synem zachycena v rouše Evině a její postava vypadá fantasticky. "Za mé hubnutí může moje bezmléčná dieta," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Na prvního potomka se velmi těšili. Oblíbená moderátorská i manželská dvojice Zorka a Míra Hejdovi tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Na začátku loňského dubna přivítali na světě prvorozeného syna Nikolase, který je nyní nejen středobodem jejich vesmíru, ale také velkou ozdobou jejich sociálních sítí. Jeho rozkošnou tvářičku fanoušci milují.

U příležitosti Mezinárodního dne žen a zároveň 11 měsíců, kdy se raduje ze synka, se rozhodla Zorka Hejdová zveřejnit dosud neviděné fotografie, které nejen jí, ale i jejím fanouškům, mohou lehce vykouzlit úsměv na tváři. Na jedné z nich je moderátorka zachycena v rouše Evině a v náručí má svého syna. Přestože je bez oblečení, fotografie je velice elegantní a nevulgární, ba naopak z ní vyzařuje něžnost. Také si ale nelze nevšimnout, že na ní má maminka skoro ročního chlapečka perfektní postavu.

"Bohužel nemám žádné konkrétní rady, tipy a triky. Za mé hubnutí může moje bezmléčná dieta, kterou musím striktně dodržovat, a v kombinaci s kojením šla váha velmi rychle dolů. Je to možná až trochu nefér, protože jsem se o to nějak nepřičinila. Jde to docela samo," řekla pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti sympatická moderátorka, jak si po narození syna udržuje štíhlou linii.

Roztomilý Nikolas rozhodně změnil dynamiku rodiny, kterou dlouhá léta tvořila jen Zorka Hejdová s manželem Mírou. Do jejich dní vnesl velkou radost a oběma změnil životy, které byly ve velkém soustředěné na práci. Oba rodiče chlapce jsou totiž v moderátorských vodách velmi oblíbení a diváci i posluchači je mají rádi. Jak sám moderátor přiznal, zprvu toho nebylo moc, co by mohl jako otec dělat.

"Je pravda, že co se týká vstávání, kojení, starání v těch prvních měsících, tak je to bezpochyby na té ženě. Takže tam ten chlap musí být tou oporou, zachráncem nejhorších stavů, ale jinak žena musí dělat mnoho věcí, které chlap nemůže ani ovlivnit. Teď je to daleko intenzivnější," řekl pro ŽivotvČesku.cz Míra Hejda, který je nyní hrdým tatínkem a se svým synem a manželkou tvoří rodinku k pohledání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.