Zpěvačka Dara Rolins o dopadech covidu: I ti nejvíc za vodou si přejí jen tu »nejobyčejnější« věc, připustila

Dara Rolins promluvila o pocitech kvůli covidu
Dara Rolins promluvila o pocitech kvůli covidu
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Zpěvačka Dara Rolins (47) řeší v poslední době řadu nepříjemností spojených s druhou vlnou epidemie koronaviru, která naplno propukla v Česku a všem výrazně komplikuje každodenní fungování. Ona sama není výjimkou, protože jí zasáhla nejen do pracovního, ale i soukromého života.

Dara Rolins je poměrně hodně aktivní osobnost česko-slovenské hudební scény a kromě zpívání a koncertování se realizuje také v dalších oblastech a neustále tvoří nové věci. Naposledy představila svůj nový diář s názvem Rok podle Dary 2021, který je již třetím v pořadí, na němž zpěvačka pracovala. Přesto, že má v současné době kvůli vládním opatřením pozastavená vystoupení a nemůže se naplno vykonávat svou profesi, věnuje se maximálně dvanáctileté dceři Lauře, kterou má s bývalým partnerem a hudebníkem Matějem Homolou (47) a také udržováním se v plném zdraví a díky pravidelnému cvičení a sportu i dobré kondici. "Všechno se změnilo. Ztratilo takové to »jasné načasování«. Řád. I obsah aktivit je jiný, užší v rámci barevnosti a objemu. Vím, že jsme v tom všichni, každý trochu jinak, ale ideální to není opravdu nikde. Usmíváme se, motivujeme se, děláme, co můžeme, co musíme, ale všichni jsme tak trochu bezradní," přiznala Dara Rolins ve svém vyjádření na oficiálním profilu.

"Nikdo z nás nic moc neplánuje, s ničím napevno nepočítá. A odhadovat do kdy, je otázka bez odpovědi. Jsou to všechno nové pocity, stavy, situace, se kterými náhle musíme pracovat, poradit si s nimi. Vím, že boj každého z nás je jinak náročný. V některých případech fatální a já si při tom zas a znovu uvědomuju, jak NIC z toho, co máme, není navždy, ani samozřejmost," promluvila populární zpěvačka a maminka dvanáctileté dcery Laury otevřeně o svých pocitech.

Jak sama napsala, nikomu nechce dávat rady a jakkoli poučovat. Jenom se chtěla podělit o to, že každý prožívá současnou situaci a ani ti, co se zdají být nad věcí, na tom nejsou jinak. "Nemám řešení, ani nechci nikomu radit, jak na to. Každý máme jiné zadání, způsob vidění, vnímání, potřeb a také možností. Chci jen napsat, co právě cítím. Nad čím potichu přemýšlím a co mě trápí. Za mě i za vás, za nás a celou tu situaci, která trvá už tak dlouho, že si i ti nejvíc za vodou, nad věcí, nejbezstarostnější lidé přejí jen tu »nejobyčejnější« věc: Aby bylo všechno a všichni zase v pohodě. Bude. Jednou určitě. A do té doby… budeme doufat, že nám z toho všeho nejebne úplně," dodala na závěr svého vyjádření krásná blondýnka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.