Zpěvačka Jana Kirschner jede během covidu jako máma naplno. Ať žijí matky a rodiče, vzkázala

Jana Kirchner je kvůli covidu mámou na 200 %
Jana Kirchner je kvůli covidu mámou na 200 %
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 11. 2020

Zpěvačka Jana Kirschner (41), známá slovenská hudebnice a porotkyně poslední řady pěvecké soutěže týmů hvězdných koučů, stejně jako všechny osobnosti umělecké scény nemůže vykonávat svoji profesi kvůli koronaviru, který zachvátil nejen Česko, ale i další země po celém světě. Vládní restrikce u nás zakazují koncerty, ale i samotný zpěv a vystupování. Podobně jsou na tom i mnohonásobně větší státy. V tomto čase tak dvojnásobná maminka tráví většinu času s rodinou, a jak sama přiznává, občas je to docela nápor na fyzickou kondici i nervy.

Slovenská zpěvačka, která pobývá v Británii a kromě povolání zpěvačky se taky stará o výchovu dvou dcer – Matildy Janushky (9) a Yolany Yolandy (5), které má s partnerem a anglickým hudebníkem Eddiem Stevensem. Vždycky se hodně věnovala hudbě, a když nejezdila na turné a koncerty, tvořila ve studiu nebo nahrávala singly a desky. Jenže v současné situaci, kdy na všechny dopadly nepříjemnosti spojené s rychle se šířícím covid-19, se zlá doba dotkla i úspěšné zpěvačky původem z Žilinského kraje.

Proto musí řešit také v podstatě celodenní péči o děti - jejich výuku, stravování a zábavu. Což je nepochybně náročné s jedním dítětem, natož se dvěma. U více se jedná asi už o hrdinský výkon. "10 dní full-time máma. Snídaně-obědy-večeře. Neodolala jsem. Koupila jsem si v obchodě svařené víno a oddychuju. 10 minut. Jen já… Já vím, znáte to. Ať žijou matky. Ať žijou rodiče. Ať žije našich 10 minut," napsala Jana Kirschner na svém instagramovém profilu vedle fotky, kde si užívá pár minut zaslouženého odpočinku.

Už na konci září sama přiznala, jak je to špatné s veškerou její prací. Ale i v něčem zlém našla pozitivní náhled na věc. "Můj kalendář je prázdný. Nebombardují mě zobrazující se akce v rohu displeje nebo upozornění na blížící se události. Pozitivní na tom je, že po více jak dvaceti letech je to můj první skutečný Time Out," uvedla v jednom z příspěvků krásná zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.