Zpěvačka Kateřina Mátlová přivedla na svět holčičku. Do vínku dostala vznešené a krásné jméno

Kateřina Mátlová přivedla na svět krásnou holčičku
Kateřina Mátlová přivedla na svět krásnou holčičku
Foto: nextofoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2021

Šťastné chvíle prožívá zpěvačka Kateřina Mátlová (41), vystupující jako Kate Matl, která se stala novopečenou maminkou. Na svět přivedla v jedné z pražských porodnic krásnou a zdravou holčičku a obě jsou v pořádku. Prvorozená dcera dostala vznešené jméno.

Kateřina Mátlová, která mimo jiné vystupuje se slavným hudebníkem známým pod uměleckým pseudonymem DJ Bobo, začala vybavovat pokojíček pro miminko neobvykle pár dní před porodem, i když rodiče většinou tenhle úkol nechávají až nějakou chvíli po narození děťátka. Holčička se narodila v pondělí 25. ledna v půl šesté večer a její tatínek, partner Kateřiny a podnikatel Michal Kováč, o tom jako pyšný otec informoval na sociálních sítích.

Z předchozího vztahu má brněnský podnikatel syna a nyní prožívá nové pocity díky novorozené dcerce, kterou s Kateřinou pojmenovali krásným jménem, které v sobě ukrývá urozenost a půvab – Karolína. Význam se překládá také jako královna, takže malá Karolínka si nese do života ušlechtilost a krásu.

Zpěvačka měla naštěstí celkem normální těhotenství i samotný porod. V měsících, kdy pod srdcem nosila miminko, ji »trápil« jen hlad a občasné chutě. Oba rodiče jsou velmi šťastní a užívají si pocit, který se nedá ničím nahradit – narození jejich děťátka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.