Zpěvačka Monika Bagárová má covid-19. Stejně je na tom i její partner, který zůstal v Americe

Zpěvačka Monika Bagárová
Zpěvačka Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2020

Zpěvačka Monika Bagárová (26) je nejen nadaná umělkyně, ale také maminka pětiměsíční holčičky Rumii, kterou má s partnerem a profesionálním bojovníkem smíšených bojových umění Makhmudem Muradovem (30). Oba partneři však měli pozitivní test na onemocnění covid-19, ale každý tráví dobu karantény někde jinde.

Koronavirus se nekontrolovaně šíří napříč celou republikou. Rostoucí počty nakažených začínají vykazovat alarmující čísla. Pozitivní testy na onemocnění covid-19 měla i oblíbená zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová a nejinak na tom je její partner. Nákazu koronavirem sama potvrdila na svém oficiálním profilu. Naštěstí má zatím průběh, který není nějak vážný. Ale rozhodně onemocnění nezlehčuje.

"Tak bohužel i já jsem pozitivní na Covid-19. Nemám žádný těžký průběh a díky bohu Ruminka sem tam jen zakašle, jinak se směje a je stále veselá. Byla jsem první dny šíleně unavená a bolela mě hlava, myslela jsem si, že to patří k tomu, že v noci x krát vstávám k Rumince a tak je to tělo unavený a prostě si potřebuje odpočinout," napsala krásná zpěvačka ke svému příspěvku.

Popsala příznaky, které se u ní projevily a také to, že tráví léčbu v domácí karanténě bez manžela, který má také koronavirus a momentálně se nachází pracovně ve Spojených státech amerických, kde musel kvůli pozitivnímu výsledku na covid-19 zrušit zápas, na který se připravoval v Las Vegas. "Dnes už necítím chuť ani čich. Jsme doma v karanténě a je nám smutno po tatínkovi, který je na tom stejně ale bez příznaků ve Vegas. Věřím, že to vše zvládneme a bude nám všem zase fajn," dodala Monika Bagárová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.