Zpěvačka Tereza Kerndlová o nemoci maminky: Už víme, jaká léčba bude snad tou nejlepší cestou, napsala

Mamince Terezy Kerndlové se vrátila rakovina
Mamince Terezy Kerndlové se vrátila rakovina
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) v současné době epidemie koronaviru a vládních opatření, prožívá ještě těžší chvíle kvůli nemoci své milované maminky Milady (63). Přesto se snaží být jí tou největší oporou. Fanouškům se omluvila, že se jim v poslední době moc nevěnuje a popsala, jak to teď v jejím životě vypadá.

Tereza Kerndlová je úspěšná zpěvačka, která začínala v roce 2001 v populárním dívčím triu Black Milk. Po rozpadu kapely se rozhodla zaměřit na sólovou dráhu a její singl Orchidej ze stejnojmenného alba, který se držel na předních příčkách hitparád, odstartoval její hudební kariéru naplno. Pěvecký talent má v krvi také díky slavnému tatínkovi a zpěvákovi Laďovi Kerndlovi (75). Přesně před měsícem krásná tmavovláska oslavila 34. narozeniny a sedm let je šťastně vdaná za podnikatele a manažera Reného Mayera, kterému řekla své »ano« v Las Vegas.

Ale druhá vlna koronavirové epidemie v Česku omezila její práci a jako u každého se dotkla i jejího osobního života. Přišly však ještě těžší chvíle kvůli diagnóze její maminky, která před 16 lety překonala rakovinu prsu a nyní se zákeřná nemoc vrátila zpět. "Měla jsem potřebu se vám po pár dnech ozvat v téhle nelehké době pro každého z nás s tím, že někteří mají ještě problémy navíc. Tím myslím i sebe – jak víte, a chci se s vámi podělit o pár pocitů, které mám. I do teď mi od vás chodí zprávy ohledně mamky a toho, jak na ni myslíte a držíte pěsti, čehož si moc vážím. Vše se teď lehce uklidnilo a už víme, jaká léčba po operaci, kterou má mamka za sebou, bude snad tou nejlepší cestou. Zároveň věříme, že i tou cestou, vedoucí k úspěšnému vyléčení. Je to dobrý pocit, i když to také nebude snadné a ponese to jistě své nepříjemnosti, které jsme ale společně připraveni zvládnout," vyjádřila se Tereza Kerndlová na svém instagramovém účtu.

Nezapomněla zmínit ani to, že v poslední době fanouškům nevěnuje tolik času, kolik by si asi zasloužili a omluvila se za svou neaktivitu. "Omlouvám se, že vás teď dost šidím, ale všechno potřebuje čas, já potřebuju čas… chybíte mi, chybí mi klid, chybí mi jistota, ale i koncerty, práce a moc mi chybí přátelé, které teď vůbec nevídám… ale nezáleží teď na ničem jiném, než na zdraví milovaných. Držte se prosím… myslete na druhé a potlačte vlastní komfort a potřeby, už není cesty… věřím, že rok 2021 bude novým začátkem dobrých událostí," dodala oblíbená zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.