Reklama:

Zpěvačku Victorii zavraždil manžel, poté se zastřelil. Zbyly po nich tři děti. Slova známého skladatele

Zpěvačka Victoria s manželem
Zpěvačka Victoria s manželem
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2024

Otřesná zpráva přišla v pátek dopoledne z Turecka. Zpěvačka Victoria, která měla se skotským manželem tři děti, je po smrti. Podle tureckých médií ji zavraždil právě žárlivý manžel David Thomas Blyth, který si po hrůzném činu sám sáhl na život. Manželé spolu měli tři děti. Nejmladšímu byly tři roky. Tragickou událost okomentoval a na zpěvačku zavzpomínal pro ŽivotvČesku.cz uznávaný hudební skladatel Daniel Barták.

Reklama:

Zpěvačka známá v Česku pod jménem Victoria Velvet je po smrti. Uvedl to turecký web Hürryiet. Podle dostupných informací měl David Thomas Blyth zabít svou ženu kvůli žárlivosti. Údajně ho rozčílily SMS zprávy v jejím telefonu. Střelbě měla předcházet hlasitá hádka manželů, kterou slyšely i jejich děti. Po hrůzném činu, kdy podnikatel Victorii zastřelil, otočil zbraň proti sobě.

Reklama:

U tragické události měly být přítomny všechny tři zpěvaččiny děti. Nejstarší čtrnáctiletý syn David měl dokonce přivolat pomoc. Krásná zpěvačka, která od svých patnácti let žila v České republice, se za manželem, který v Turecku založil firmu, přestěhovala před pěti lety.

Victoria jednu dobu vystupovala v rádiu na Evropě 2, kde měla v rámci Ranní show pravidelné vstupy s názvem »Svět podle Victorie«. Na zesnulou umělkyni, jež zemřela násilnou smrtí v pouhých čtyřiceti letech, zavzpomínal pro ŽivotvČesku.cz známý hudební skladatel Daniel Barták. "Je to strašná zpráva, Victorii jsem osobně neznal, ale věděl jsem, o koho jde. Měla specifický sametový hlas, je to obrovská tragédie," sdělil šokovaný skladatel.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: