Zpěvák Jan Kříž se stal podruhé otcem. Při volbě jména pro dceru se s manželkou drželi tradice

Zpěvák Jan kříž
Zpěvák Jan kříž
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2020

Zpěvák Jan Kříž (35) přivítal na světě druhého potomka. S krásnou manželkou Marií (31), která je také jeho pěveckou kolegyní na divadelním jevišti, se stali šťastnými rodiči dcerky, která dostala tradiční jméno. A ne jedno, ale dokonce rovnou dvě.

Jan Kříž je mimo jiné dvojnásobným držitelem cen Thálie a také členem vokálního seskupení 4 Tenoři - jejich novou desku slavnostně pokřtila ve svém Divadle Lucie Bílé sama několikanásobná Zlatá slavice. Sympatickému zpěvákovi se daří nejen po pracovní stránce, ale také v osobním životě. Je pyšným tatínkem prvorozeného syna Filipa Jana, ale nově přivítal do rodiny také rozkošnou dceru Annu Marii, která se s maminkou těší po porodu dobrému zdraví.

Oba šťastní rodiče se drželi tradice dvou jmen. Stejně jako Filip Jan dostala i jeho novorozená sestřička také dvě jména. A to ne ledajaká. Anna je biblické jméno a znamená milostiplná a líbezná. Marie pak pochází z hebrejské podoby Miriam a má hned několik významů, ale ten nejčastěji zmiňovaný je milovaná Bohem.

Partneři se poznali v roce 2010 a do manželství vstoupili v roce 2015. Mají spolu velmi hezký vztah a vzájemně se podporují také jako kolegové. Přes vážnou situaci, která momentálně panuje kvůli pandemii covid-19 a komplikuje také práci lidem v umělecké branži, zpěvák vidí alespoň malé pozitivum v čase stráveném s milovanou, nyní o dalšího člena rozrostlou rodinou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.