Zpěvák Martin Harich měl nehodu. Mohlo by to vypadat jako ta nejlepší halloweenská maska, popsal zranění

Martin Harich měl nehodu na motorce
Martin Harich měl nehodu na motorce
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Slovenský zpěvák Martin Harich (25) a jeden z finalistů úspěšného ročníku pěvecké soutěže vysílané na komerční televizní stanici má za sebou hodně nepříjemnou zkušenost. Během dovolené na Bermudských ostrovech totiž boural na motorce. Naštěstí se mu nic vážného nestalo, ale i tak má zážitek na celý život.

Talentovaný zpěvák a finalista soutěže Česko-Slovenská SuperStar, který v roce 2011 skončil na 4. místě a získal si obrovské množství fanoušků, trávil dovolenou na exotických Bermudských ostrovech – zámořském území Spojeného království. Užíval si čas na pláži, kde poslouchal zurčení moře a dopřával si potřebný klid a relaxaci, která je obzvláště v této chaotické době plné zvratů a nepříjemných událostí dvojnásobně potřebná.

Ale na jednom z výletů, kdy se vydal na motorce vstříc dobrodružství, měl obrovskou smůlu a havaroval. "Pamatujete, jak jsem vám říkal, že jsem si jistý, že se tady na Bermudách něco stane? Kdybych ten den řekl, že skončím v místní nemocnici kvůli motorce… věřili byste mi? Život je tak nepředvídatelný, ale jsem opravdu vděčný, že jsem skončil jen se šesti stehy, naraženou rukou a několika modřinami," popsal situaci Martin Harich na sociálních sítích.

"Navzdory tomu, že by to mohlo vypadat jako ta nejlepší halloweenská maska – bohužel to tak není," napsal zpěvák k fotce, která zdokumentovala jeho zranění. Snad při něm při dalším z výletů bude stát štěstí a nebude muset trávit čas v nemocnici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.