Zpěvák Tomáš Klus vysekl poklonu manželce. Moje holka je pořád víc obdivuhodná, nešetřil chválou

Manželé Klusovi spolu mají tři děti
Manželé Klusovi spolu mají tři děti
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 10. 2020

Zpěvák Tomáš Klus (34), nadaný umělec a trojnásobný otec, má v současné době plné chaosu a vládních restrikcí stále optimistický náhled na svět. Nejvíc je však vděčný za svoji milovanou rodinu a neváhal, aby krásné manželce Tamaře (32) vyjádřil, jak moc pro něj znamená.

Tomáš Klus patří k oblíbeným interpretům a jeho hudební tvorba a básnické texty v sobě nesou skutečné poslání. V roce 2013 vstoupil do manželského svazku se zpěvačkou a ambasadorkou neziskových organizací Tamarou Klusovou (za svobodna Kubovou), se kterou má tři děti – syna Alfréda (4) a dcery Josefínu (7) a Jenovéfu (3).

Oba partneři vidí hlavní smysl v rodině, která je pro ně základem všeho. Tamara si mateřství užívá a kromě svých dětí a manžela se věnuje také pomoci druhým v rámci několika neziskových organizací, se kterými spolupracuje. Tomáš Klus vždy projevoval vůči své ženě velkou úctu a jejich lásku ještě více posílily jejich děti. Zpěvák se na sociálních sítích vyjádřil k tomu, jak moc pro něj rodina a jeho žena znamenají.

"Tohle je taky dopad doby. Máme možnost vidět a žít nablízko s bližními, nejbližšími a projasňovat, vysvětlovat, poznávat a být ještě a ještě blíž, být jedním, jedněmi. Protože teprve 1+1=1 a dá-li Bůh a budeme zdraví, není co by nás otrávilo. Já třeba zjišťuju, že moje holka je pořád víc obdivuhodná. A zůstávám před láskou s otevřenou pusou, že prostě nemá hranic, že roste ruku v ruce s ochotou oddat se jí, pracovat na sobě v její velkorysé náruči, která nenechá podlehnout chmurám a nejistotě, které je teď všude plno. Lásku všem. To je šém," řekl ve svém příspěvku oblíbený zpěvák.  

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.