Zpěvák Tomáš Savka promluvil o krásné manželce. Uvědomuji si její dokonalost, pochválil ji

Tomáš Savka s manželkou
Tomáš Savka s manželkou
Foto: nextfoto.cz

Držitel ceny Thálie a účastník slavné pěvecké show Tomáš Savka (37) oslavil před koncem loňského roku 5 let od svatby s tanečnicí a baletkou Zuzanou Savkovou (48). Hudebník přiznal, že v době koronavirové krize se rozhodně nenudí. Má ale o maličko více času na rodinu. "Manželce musím poděkovat, jak to vše zvládá, když jsem pořád mimo domov," vysekl poklonu své osudové ženě ŽivotvČesku.cz.

Charismatický zpěvák je pyšným tatínkem dvouleté Anny Viktorie. O době covidové říká, že se na jeho pracovním vytížení vlastně ani moc nepodepsala. Přesto se zpěvák snaží být více doma a užívat si rodinnou pohodu, o kterou se stará jeho o jedenáct let starší manželka Zuzana.

"My jsme oslavili nedávno 5 let od svatby a já si každý den uvědomuji, jak mám úžasnou ženu, její dokonalost," říká Tomáš Savka o své partnerce.

"Manželka je naprosto výjimečná. Kromě toho, že byla primabalerínou Národního divadla a na profesním poli dosáhla snad na všechny role, tak je hlavně skvělou mámou. Když jsem doma, a nejsem mimo kvůli práci, tak jsem svědkem toho, jak se o naši dceru neskutečně skvěle stará," emotivně dodal zpěvák, o jehož hudebním talentu nemůže být pochyb.

Savkova manželka Zuzana má tři velké syny z předchozího vztahu s baletním mistrem Jiřím Pokorným. Celkem tak má čtyři děti, které jí občas nedají vydechnout.

V devadesátých letech kraloval televizním obrazovkám fantasy seriál Herkules, v němž hlavn...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.