Zpověď partnera Hany Gregorové: Řeknu vám, proč jsem se do ní zamiloval, říká Ondřej Koptík

Hana Gregorová se svým partnerem
Hana Gregorová se svým partnerem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2020

Oblíbená herečka Hana Gregorová (68) a její partner Ondřej Koptík (35) tvoří téměř tři roky roku stabilní pár. Zprvu to vypadalo, že jejich láska je spíše flirt, dnes tvoří jeden z nejstabilnějších párů v showbyznysu. Redakce ŽivotvČesku.cz získala zpověď partnera herečky, čím ho okouzlila.

Věkově rozdílnému partnerství mnozí v jeho začátcích věštili brzký konec. Jenže vzniklo z toho velké pouto plné lásky, ke kterému mají lidé respekt. Všichni totiž pochopili, že vztah Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka není jen románkem na jednu noc.

"Když jsem Hanku poznal, tak mě okouzlila svou osobností. Neskutečným charismatem, sečtělostí, inteligencí, ženskostí. Dnes vím, že Hanka je parťák do nepohody," prozradil pro ŽivotvČesku.cz mladší partner herečky, co ho v začátcích vztahu na Gregorové zaujalo.

Podle Ondřeje Koptíka je Hana Gregorová ženou, která dokázala zkrotit jeho velmi bouřlivou povahu, což se žádné ženě nepovedlo.

"O všem se s Hankou bavíme a já říkám, že je velitelka. Je to ale myšleno tak, že síla jejích argumentů, které mají logiku, je trefná a pravdivá. Ale Hanka je zároveň ženou, která umí skvěle vařit a péct, její štrůdl je vyhlášený. Zároveň mě fascinuje, co všechno dokáže zvládat. Je principálka Divadélka Radka Brzobohatého a kromě její ženské křehkosti je nekompromisní manažerka. Fascinuje mě to, jak dokáže přepnout a být v některých věcech nekompromisní," upřesnil Koptík pro ŽivotvČesku.cz o své osudové ženě.

Koptík se netají tím, že by s Hanou Gregorovou vstoupil do manželství. Už v minulosti ji požádal o ruku, ale ze svatby nakonec sešlo.

"Rozhodně bych si Hanku vzal, ale je to jen má touha a mé přání. Kdyby se Hanka chtěla vdávat, tak se mnou může počítat. Pokud se tak někdy stane, tak je to spíš otázka budoucnosti, ale nikdy neříkej nikdy," dodal Koptík o svém vztahu se starší herečkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.