Zpráva z ostrova Cocoon. Eva Perkausová popsala, jak jsou na tom s příznaky nemoci covid-19

Eva Perkausová uvízla s přítelem na Maledivách
Eva Perkausová uvízla s přítelem na Maledivách
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 2. 2021

Už dávno měla být zpět v Praze a znovu usednout za moderátorský pultík v televizi. Jenže Eva Perkausová (26) uvízla na Maledivách, kam vyrazila na dovolenou. Nemohla odletět domů, protože před zpáteční cestou vyšel jejímu příteli Ivanovi Heckovi (38) pozitivní test na koronavirus. Návrat do České republiky se tak odkládá a moderátorka i její přítel jsou v povinné karanténě. "Žádné příznaky nemoci nepociťujeme," uvedla moderátorka pro ŽivotvČesku.cz přímo z ostrova Cocoon.

Když moderátorka Eva Perkausová s přítelem Ivanem Heckem odlétali na exotickou dovolenou, tak ani jeden z nich určitě netušil, že pobyt na tropickém ostrově se radikálně protáhne. Před odletem zpět do České republiky museli na povinné testy. Výsledky pak ukázaly, že Ivan Hecko má pozitivní výsledek na koronavirus. Což znamená, že na ostrově Cocoon na Maledivách musí zůstat o dva týdny déle.

"Jsme oba bez příznaků. Nechápu, že vyšel pozitivní test," uvedla již dříve moderátorka pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že žádali o opakování testu, což jim ale nebylo umožněno. Na Maledivách panují kolem epidemie přísná pravidla, souostroví se chrání, aby se zde nákaza nerozšířila.

Moderátorka po čtyřech dnech od testu uvedla, že se stále cítí stejně. Nic jim není a cítí se v pohodě. "Zdravotní stav je pořád stejný. Žádné příznaky ani jeden nepociťujeme. Naopak se cítíme velmi odpočatí," řekla Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz.

Na Maledivách v současné době pobývají také modelka Veronika Kopřivová (29) a herečka Patricie Pagáčová (32). Obě z kouzelných ostrovů do Česka vzkázaly, že čekají miminko.

Exotické Maledivy jsou pro dovolenou jako stvořené, ale cestování v době covidové je náročné a rizikové. Test je vyžadován před odletem tam a vyžaduje se i při zpáteční cestě. Další test by si pak měli občané Česka udělat po návratu domů.

Od konce prosince 2020 se v Česku proti covidu-19 očkuje. Podáno bylo za celou dobu očková...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu