Reklama:

Zuzana Norisová se stala podruhé maminkou. Dcera dostala jméno s jemným významem. Promluvily kolegyně

Zuzana Norisová přivedla na svět zdravou holčičku
Zuzana Norisová přivedla na svět zdravou holčičku
Foto: nextfoto.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2021

Zpěvačka a herečka Zuzana Norisová se ve 42 letech stala dvojnásobnou maminkou. V pondělí 8. února přivedla na svět holčičku, kterou s manželem Ondrejem Kovaľem pojmenovali krásným jménem. Šťastnou novinou se pochlubila na sociální síti a její kolegyně jí poslala moc milý vzkaz přes redakci ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Slovenská herečka a zpěvačka, kterou je možno si pamatovat z muzikálu Rebelové nebo díky její účasti ve StarDance či show Tvoje tvář má známý hlas, se stala podruhé maminkou. Na svět přivedla holčičku s krásným jménem Liliana.

Reklama:

"Tak Zuzance přeju hlavně to, aby jí dělala holčička samou radost, aby byly obě dvě zdravé a i celá její rodina. Mimo jiné i to, aby se s ní taky trošku vyspala a aby byly holky spokojené a nic jim nechybělo," poslala krásný a milý vzkaz přes redakci ŽivotvČesku.cz kolegyně a zpěvačka Kamila Nývltová, která se s herečkou zná už dlouhých 11 let. Seznámily se spolu díky muzikálu Kleopatra.

"Jsem šťastná, že má rodinu, zdravé děti, moc jí přeju, ať jsou všichni zdraví, šťastní, žijí v lásce, harmonii, tahle holka si to moc zaslouží. Mám ji moc ráda," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka a nadaná malířka Michaela Kuklová. Své přání poslala před naši redakci také zpěvačka Linda Finková. "Přeju, ať jsou zdravé, šťastné, veselé a bohaté," pogratulovala.

Těhotenství Zuzana Norisová dlouho tajila a informace o tom, že je v požehnaném stavu, se dostala na světlo světa až díky její účasti ve slovenském televizním pořadu Milujem Slovensko. Šťastnou novinu o narození holčičky oznámila na svém facebookovém profilu, jak informoval web super.cz. Lilianku má sympatická herečka s manželem Ondrejem Kovaľem, se kterým má už dceru Julii, která v únoru oslaví osmé narozeniny.

Jméno novorozené dcerky Lilianky je latinského původu a je odvozeno od názvu něžné působící květiny lilie. Stejně jako ona má i toto ženské jméno symbolizovat čistotu a krásu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: