Zuzana Plačková se pochlubila radostnou novinkou. Královna přepychu čeká miminko. V drogové kauze je namočená dál

Influencerka Zuzana Plačková
Influencerka Zuzana Plačková
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 2. 2022

Slovenská modelka a influencerka Zuzana Plačková (30) na sociálních sítích oznámila radostnou novinu. Ona a její manžel René Strausz čekají prvního společného potomka. Sama se o tom dozvěděla na dovolené a s oznámením veřejnosti chtěla počkat, sama ale řekla, že informace se dostala do nesprávných rukou. Přestože je stále namočená v drogové kauze, má nyní důvod k radosti.

Loňský rok nebyl pro pohlednou Slovenku a jejího manžela lehký. Slovenská královna sociálních sítí Zuzana Plačková skončila koncem září v rukou policie. Příslušníci Národní kriminální agentury odvedli ji i jejího manžela z bratislavského bytu v poutech. Specializovaný trestní soud pak o pár dní později rozhodl, že je nepošle do vazby a jsou vyšetřováni na svobodě.

Nyní se mají Zuzana Plačková a René Strausz z čeho radovat. Čekají prvního společného potomka, což influencerka oznámila na sociálních sítích. Zveřejnila dojemné video, které zachytilo jak reakci manžela, tak i rostoucí bříško, které už hvězdě reality show Hotel Paradise pěkně bobtná.

"To nejkrásnější, co se nám v životě mohlo stát. Naše dlouho vytoužené miminko. Budeme rodiči. Bohužel naše radostná zpráva se dostala do nesprávných úst lidí, a tak jsem nucená to dát ven dřív, než jsem chtěla, protože mě začala kontaktovat média s tím, že dostala už víckrát upozornění na můj stav," napsala otevřeně Zuzana Plačková.

Během pouhých pár minut influencerce k těhotenství pogratulovaly celé tisíce lidí z řad jejích přátel a fanoušků. Ji i jejího manžela už brzy čeká krásné životní období. Další detaily ohledně těhotenství si Zuzana Plačková v tuto chvíli nechává pro sebe, jak poznamenala, tak i s informací o požehnaném stavu šla ven dřív, než chtěla. Je tak pochopitelné, že s dalšími informacemi už bude o něco opatrnější.

Manželé se dodnes musejí vypořádávat se stíháním, které probíhá na svobodě. Úřad speciální prokuratury před časem zamítl jejich stížnost proti vznesení obvinění. "Mohu potvrdit, že stížnost proti vznesení obvinění jí i jejímu manželovi byla zamítnuta," uvedl pro ŽivotvČesku.cz v lednu mluvčí Generální prokuratury Slovenské republiky Dalibor Skladan. "Obě osoby jsou dále stíhané pro členství v zločinné skupině v případě obchodování s drogami,"doplnila pro ŽivotvČesku.cz Jana Tökölyová z Generální prokuratury SR.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.