ŽvČ: Lidé mě strkají pořad do postele Pavelkovi, pletou si Ulici se Slunečnou, prozradila Eva Decastelo

Eva si roli v seriálu užívá.
Eva si roli v seriálu užívá.
Foto: reprofoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2020

Eva Decastelo (41) se v jednom seriálu potkává s celou svou rodinou. Michael a Zuzana Decastelovi hrají děti přímo své mamince v seriálu Slunečná. A aby toho nebylo málo, jejich tatínek René je producentem. Teď sympatická umělkyně prozradila pro Život v Česku, že lidé si její aktuální roli zaměňují s rolí v jiném seriálu a občas dochází ke komickým situacím.

Díky "primáckému" seriálu se Eva Decastelo potkala s herečkami, se kterými se běžně nemá možnost potkat. Ale potkala se i s kolegy, se kterými se roky přátelí a s nimiž už hrála třeba v seriálové Ulici. A právě to je kamenem úrazu - lidé si právě roli ve Slunečné zaměňují s rolí v seriálu televize Nova.

"V roce 2005 jsem začínala v seriálu Ulice. Tehdy jsem hrála milenku Ondřeje Pavelky asi tři roky. A hráli jsme tam i s Terezkou Brodskou. A teď jsme se opět celá trojice sešli v jednom seriálu, a to ve Slunečné," prozradila pro ŽvČ pohledná Eva, že na sociálních sítích se dočítá, že by si měla dát pořádný pozor.

"V seriálu Slunečná nehraji už milenku Ondry, ale jeho žena, kterou hraje Dana Batulková je vlastně naše nejlepší kamarádka. Stává se mi teď velmi často, protože seriál Ulice začali reprízovat, že mnoho diváků si oba seriály zaměňuje a v diskuzích píšou, že jestli budu i nadále spát s Ondrou, že si to se mnou Lída vyřídí," usmívala se půvabná Eva Decastelo, jejíž manžel René se na Slunečné podílel jako dramaturg, scenárista a kreativní producent.

Eva si natáčení užívá. A přiznala už v minulosti, že s rodinou pravidelně seriál sleduje. Zároveň nedávno rozmetala spekulace, že je v seriálu z protekce. Cukrářku Zuzanu Dolejšovou hraje díky Leošovi Nohovi, který jí v seriálu hraje manžela a se kterým hraje v divadelním představení Natěrač.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.